Xbox Series S + 4K TV vs PS5 + 1080p TV

Bütçenize hangisi uygunsa o elbette 4K TV + ps5 çok daha fazla performans verir.Ama bütçeniz azsa 1080p TV'ye hatta 1080p monitör + Series S çok daha uyguna gelebilir ve piyasadaki tüm oyunları oynarsınız.

Bütçenize hangisi uygunsa o elbette 4K TV + ps5 çok daha fazla performans verir.Ama bütçeniz azsa 1080p TV'ye hatta 1080p monitör + Series S çok daha uyguna gelebilir ve piyasadaki tüm oyunları oynarsınız.
Zaten RX 6600 PC var yılbaşında filan almak için hangisini seçsem bilemedim.

PS5 + 2K monitör veya Series X + 4K TV bakın bana kalırsa.

Zaten RX 6600 PC var yılbaşında filan almak için hangisini seçsem bilemedim monitör istemiyorum konsolu TV de oynamak istiyorum Series X veya 4 k TV alacak bütçe olsa size bu soruyu sorar mıydım.

Zaten RX 6600 PC var yılbaşında filan almak için hangisini seçsem bilemedim monitör istemiyorum konsolu TV de oynamak istiyorum Series X veya 4 k TV alacak bütçe olsa size bu soruyu sorar mıydım.

1080p yeterli ise size Series S işinizi görecektir o zaman. Ama uzun süre götürsün diyorsanız Series X alın derim.

Dostum Series S alırsam yanında 4 k TV alabilirim ya da PS5 alırım ama 1080p TV ile kalırım hangisi daha iyidir?

Series S 4K için yeterli gücü sağlayamaz özellikle AAA oyunlarda PS5 alırsan 1080p olarak çok uzun süreler gidecektir. Sadece Xbox tarafı oyunları fiyat olarak çok daha avantajlı ama PS5 için özel oyunlarda var.

Series S 2K'ya kadar destekliyor ayrıca 120 FPS desteği var.Bütçeniz fazla ise elbette ps5 veya Xbox series X tavsiye ederim ama series S sizi üzmez.4K Tv + Series S yapabilirsiniz.3-4 yıl sonra Series S'i satıp daha üst model alabilirsiniz.Ama şu anki haliyle bile Series S 2k her oyunu destekliyor.Cyberpunk'ta 1080p 60 FPS verebilen bir makine.Ayrıca oyun bakımından da gamepass sistemi ile yüzlerce oyunu 30TL'ye oynar keyfine bakarsın.Ama ps5 özel oyunlarını oynamak istiyorsanız biraz bütçenizi arttırmanız gerekir.

Dostum Series S alırsam yanında 4 k TV alabilirim ya da PS5 alırım ama 1080p TV ile kalırım hangisi daha iyidir?

Series S alıp 1080p TV ile kalabilirsiniz, şartlanıp harcamaya gerek yok o denklemde, PS5'in 4K/1080p tercihine kıyasla etkisiz gibi bir şey Series S'e 4K TV almanız. Yine de Series X değil de PS5 ile Series S arasında kaldığınız için hepsinden önce değerlendirmek gereken daha önemli etkenler var, platform seçmek öncelik olsun. PS5'i uygun gördükten sonra 1080p TV ile de kullanılır bir engel değil neticede.

Geri
Yukarı