Xbox Series S alınır mı?

Biliyorsunuz yeni yılda KDV indirimleri bekleniyor. Xbox Series S almayı düşünüyorum. Sizce şimdi mi almalıyım, yoksa yılbaşından sonra mı?
Şimdi almalısın.
Bu arada Amazon Avrupa'dan daha ucuza getirtebilirsin.

Konsol alınır mı? Alınır, güzel cihaz.
En az 5 sene 2K/1080P oyun deneyimi yaşatır; yetersiz kalırsa da DLSS gibi bir yazılımla kurtarır.

Bütçen 6 bin civarıysa Amazon'dan Series X almanı tavsiye ederim.

Şimdi almalısın.
Bu arada Amazon Avrupa'dan daha ucuza getirtebilirsin.

Konsol alınır mı? Alınır, güzel cihaz.
En az 5 sene 2K/1080P oyun deneyimi yaşatır; yetersiz kalırsa da DLSS gibi bir yazılımla kurtarır.

Bütçen 6 bin civarıysa Amazon'dan series X almanı tavsiye ederim.

4K TV yok o yüzden gereksiz geliyor bana. Dün farklı bir konuda görmüştüm Amazon.de ile vergiler dahil 3.5k tlye geliyordu series s öyle alsak gümrükte ek para falan sıkıntı çıkmaz değil mi?

Aynı konuyu dün açtım ve 120’den fazla mesaj geldi. Sorunun cevabı ise;

Gamepass gibi ciddi avantajları olan 1080P konsolu fakat 60 FPS ömrü çok uzun olmayacak. Bir kaç sene sonra çıkacak olan oyunları 30 FPS’de açabilecek bir konsol. Çok güçlü değil ama yeni nesile girişte en ucuz seçenek. Yükleme süreleri özel SSD ile çok hızlı fakat fiyatı düşürmek için SSD düşük kapasiteli tutulmuş. En iyi ihtimalle 7 tane AAA oyun yükleyebilirsiniz.

Eğer oynamadığınız oyunu bile silmeme gibi bir huyunuz varsa size hitap etmiyor. Ayrıca özel oyun konusunda yetersiz. İşin özü 1080P oyun oynamak için gayet iyi bir konsol. 3/4 sene boyunca 1080P de sıkıntısız oyun deneyimi sunabilir. 5400 ₺ gibi bir fiyatı hakkeder mi?
-Muamma

Bütçeniz yetiyor ve oyunlara ciddi paralar harcamak istemiyorsanız paranızı kenara döviz olarak koyun ve yılbaşından sonra alın.
Git Bulgaristan'dan al gel.
Vize ve Pasaport toplamda 1100 ₺ tutuyor. Otobüs biletleri de İstanbul’dan gidiş-geliş 500 ₺ konsolda 3000₺. Çok mantıksız yani. En mantıklısı Amazon.de’den almak olacaktır, 3500-4000 arası bir rakama geliyor.

PS5 artıları:
Çok iyi bir kontrolcü dualsense.
Çok iyi özel oyunlar.
PSN kardeşliği.
Daha çok takas

Xbox Series X artıları:
Gamepass.
PS5'ten daha iyi geriye uyumluluk.
1TB hafıza.
Başka artısı varsa lütfen belirtin.

Xbox Series S artıları:
Ucuz bir şekilde yeni nesile girme.
Gamepass.

PS5 eksileri:
Oyunlar çok pahalı.
Dualsense kırılırsa çok para gider.
Gamepass gibi bir sistem yok.
Oyunlara para yetiştiririm diyorsanız PS5 alın.
825GB hafıza.

Xbox Series X eksileri:
Özel oyunları çok yok.
Kontrolcüsü o kadar iyi değil.
Başka eksisi varsa lütfen belirtin.

Xbox Series S eksileri:
Birkaç yıl sonra eskir.
4K desteği yok.
Özel oyunu yok.
Kontrolcüsü kötü.
Sizi en fazla 3, 4 yıl memnun eder.

İnşallah yardımcı olur.