Xbox Series S alınır mı?

Hocam, depolama olarak yeterli değil. Harici HDD ile yeni nesil oyunlara destek vermiyor. Bunun için kendi Seagate kartını almak gerekiyor. Bu da biraz pahalı. Bu kadar para verene kadar Series X alınır. Harici HDD/SSD ile desteği olsa zaten alınır derdim.

Alınır. Bende yakın zamanda olmasa da gelecek yıl almayı düşünüyorum, halihazırda bir PC'm var ama yetersiz gelmeye başladı yeni bir ekran kartı almak yerine Series S almayı daha uygun görüyorum.
PS5 digital version eğer iyi bir fiyata gelmezse alınır.
Ama oyun fiyatları sıkıntısını da unutmamak lazım.

Bence PS 5 digital versiyonun fiyatını bekleyebilirsiniz yüksek bir fiyata çıkarsa Series S tercih edilebilir yükleme hızı olarak falan çok iyi ben düşünüyordum almayı araştırma yapmıştım gerçekten bütçesine göre güzel fakat 4K oyunlar için kullanılmaz 1080p ya da 2K kullanmak için.

Evet, başlıkta da gördüğünüz gibi. Xbox Series S alınır mı?
Gündelik işlerini gören iyi-kötü bir bilgisayarın varsa ve amacın sadece oyun oynamaksa alınır. 1080p için ömrü uzun diyebilirim lakin vaad ettiği Ray Tracing ve 2K için 1- 2 yıl sonra nefesi kesilecek gibi duruyor. Harici olarak USB 3.0 HDD almanızı tavsiye ederim. 360 GB kullanılabilir SSD alanı olduğu için 4-5 tane AAA kalitesinde oyunlar ile kolaylıkla dolabiliyor SSD. HDD'ye eski nesil oyunları kurabilirsiniz ve oynamadığınız yüksek boyutlu yeni nesil oyunları HDD'ye taşıyarak SSD için yer açabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı