Xbox Series S alınır mı?

Enes Baran 0303

Hectopat
Öncelikle herkese merhaba, ben bir PC kullanıcısıyım Valorant Rust gibi oyunları istediğim gibi oynuyorum. RX 560 4 GB ekran kartım, Intel Core i5 3 nesil işlemcim var ama yeni nesil oyunlara kuşkuluyum zevk alamam ve kasar. Series S mi almalıyım diye düşünüyorum, bilgisayarımı satıp üstüne ekleme yapıp. Sizce ne yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle herkese merhaba, ben bir PC kullanıcısıyım Valorant Rust gibi oyunları istediğim gibi oynuyorum. RX 560 4 GB ekran kartım, Intel Core i5 3 nesil işlemcim var ama yeni nesil oyunlara kuşkuluyum zevk alamam ve kasar. Series S mi almalıyım diye düşünüyorum, bilgisayarımı satıp üstüne ekleme yapıp. Sizce ne yapmalıyım?
Eğer bilgisayarını satınca hayatında bir değişiklik olmayacaksa al tabii ki. Game Pass alıp keyfine bakarsınç

Alınır. Yanına da Game Pass al istediğin kadar oyna.

Konsola bulaşma bence ekleme yapıp pc alabiliyorsan al

Son düzenleme:
Daha 2 gün önce PC den Xbox S'e geçtim. Konsolda oyun oynama keyfi bir başka gerçekten. Ve yıllık gamepass aldım. Neredeyse bütün oyunlar bedava, oynayamacağım kadar oyun elimin altında. Pc hayatında çok lazım bir eşya değilse sadece oyun için varsa geçiş yapabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı