Xbox Series S alınır mı?

Lyrax52

Kilopat
Cihaz sizce alınmalı mı? Tahminimce 7-8 sene götürür ama emin olamıyorum. 2 sene sonra bir bilgisayar alma ihtimalim de var. Sizce alınır mı? Şimdiden teşekkür ederim.

Cihaz sizce alınmalı mı? Tahminimce 7-8 sene götürür ama emin olamıyorum. 2 sene sonra bir bilgisayar alma ihtimalim de var. Sizce alınır mı? Şimdiden teşekkür ederim.
Bu dönemde 1080p monitörle çok iyi gidebilir.
Pc fiyatları azalana kadar çok iyi bir seçenek diye düşünüyorum.

Alınır bence 1080p oyunculuk için fena değil bir de Game Pass aldınız mı güzel olur.

Zaten işin aslına bakarsak benim için çözünürlük çok önemli değil. 1 yıllık Game Pass düşünüyorum aynı zamanda.

2 sene sonra PC alsan da fiyatlar olsun Xbox'ın devamlılığı olsun Xbox kadar memnun etmez. Kesinlikle al Series S.

Aslında ilk düşüncem APU sistem idi. 2 sene sonra işlemci değişimi ve ekran kartı takviyesi ile kullanacaktım. Ama Series S sunduğu özellikler ve Game Pass nimetinden dolayı aklımı çeldi. Şu an tek şüphem Game Pass sistemine zam gelmesi. Galiba çıktığı zaman Forza 5 ve starfield gelecekmiş, ondan dolayı zam gelmemesi iyi olur.

Özel fiyatlandırma yok, aralarında "3000 TL" fark var. Ve fazla oyun oynayacağımdan dolayı onu elemiştim.

Yeni konular

Geri
Yukarı