Xbox Series S alınır mı?

vaethro

Decapat
Daha fazla  
Merhaba şu an elimde GTX 1650 ve AMD Ryzen 4000 series Gaming laptop var. Fakat evde daha konforlu oyun oynamak ve her oyunu 120 veya 60 FPS sabit oynamak için Xbox almak istiyorum, hem ekonomik hem de Game Pass katkısıyla gerçekten güzel. Sizce 4000TL'ye alınır mı? Başka öneriniz var mı?

Merhaba şu an elimde GTX 1650 ve AMD Ryzen 4000 series Gaming laptop var. Fakat evde daha konforlu oyun oynamak ve her oyunu 120 veya 60 FPS sabit oynamak için Xbox almak istiyorum, hem ekonomik hem de Game Pass katkısıyla gerçekten güzel. Sizce 4000TL'ye alınır mı? Başka öneriniz var mı?
Kankam PS4 almanı öneririm.

Tabiki alınır. Zaten bilgisayarınız var ise gözünüz kapalı alın.

Bilgisayarınız kötü sayılmaz. Bir gamepad ve Game Pass üyeliği ile de istediğiniz konforu yakalarsınız diye düşünüyorum. Elinizde oyun oynamayacağınız bir cihaz olsaydı daha tercih edilesi olurdu. Ben olsam gerekirse yurt dışı fırsatlarını kovalar Series X almaya bakardım.

Yaklaşık 4-5 aydır sorunsuz bir şekilde kullanıyorum. Tüm oyunların ayda 45 liraya alınabilmesi de çok çok çok büyük avantaj. Oyun çıktığı gibi oynayacam demezseniz oyunlara ayda 45 lira dışında para vermiyorsunuz diyebilirim.

Popüler Ücretsiz Oyunlar;
  • FIFA21
  • NBA2K21
  • GTA V
  • RDR2 Online
  • PES2021
  • Forza Horizon 5 (Yeni Çıkıyor Gelecek)
  • Minecraft
  • Farming Simulator '19
  • Flight Simulator (Bugün Konsola Geldi)
  • Çoğu NFS Oyunları
  • Çoğu Battlefield Serisi (Son Çıkanlar Hariç)
  • Sanırım Tüm Star Wars Serisi

Geri
Yukarı