Xbox Series S alınır mı?

wbr

Centipat
Daha fazla  
GTX 1650 Ti - i5 10.nesil - 8 GB RAM özelliklerine sahip bir laptopum var. Monster Abra A5 v16.6 olması lazım.
Normalde sadece Xbox 9.nesil gamepad almaYı. Düşünüyordum ama konsol alıp hem konsolum hem de gamepadim olsa daha mantıklı mı olur dedim.
Series S alırsam beni kaç yıl götürür?
Forza Horizon, FIFA, Cyberpunk, Battlefield tarzı oyunlar oynuyorum.
Sizce ne yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Alınır cayır cayır oynanır bende nintendo switch oled aldım.Pişmanım şimdi satıp series s alıcam çünkü bu ülkedeki oyunculara değer veren bir şirket microsoft.Game passte binlerce oyun var bir süre sonra leptopu bile açmazsın o derece zevkli.

Alınır cayır cayır oynanır bende nintendo switch oled aldım.Pişmanım şimdi satıp series s alıcam çünkü bu ülkedeki oyunculara değer veren bir şirket microsoft.Game passte binlerce oyun var bir süre sonra leptopu bile açmazsın o derece zevkli.
Gamepass'e güzel bir zam çakacaklar şaşırmayın 2 senedir aynı fiyat.

Bende yıllar önce Xbox One S vardı. Ben şahsen konsoldan pek keyif alamıyordum klavye mouse daha keyifli geliyor bana. Özellikle online oyunlarda siz kafanızı çevirene kadar adamlar 10 farklı açıya bakıyor. Kısaca umduğunuz gibi olmayabilir.

Konuyu biraz değiştireceğim ama PC için Xbox 9.nesil Controller mı yoksa DualSense mi iyidir?

Konuyu biraz değiştireceğim ama PC için Xbox 9.nesil Controller mı yoksa DualSense mi iyidir?

Xbox alırsan kafan ağrımaz Windows platformuna uyumlu IOS'un iOS ile uyumu gibi düşün DualSense sıkıntı yapabilir %100 uyum olmuyor.

Xbox alırsan kafan ağrımaz Windows platformuna uyumlu IOS'un iOS ile uyumu gibi düşün DualSense sıkıntı yapabilir %100 uyum olmuyor.

Arkadaşımdan 2 günlüğüne kolu aldım kullanıyorum deneyimim daha önce kolla oyun oynamamış biri olarak R6 oyununda aşırı zorlanıyorum aim almak imkansız gibi GTA 5 oyunun da da aim almak zor ama Forza oyununda zevk alarak oynadım.

DualSense haptic feedback ve adaptive trigger özelliklerine sahip olduğu için kafamı karıştırıyor. Sizce bu iki özellik önemli mi yoksa direkt %100 uyumlu xbox mı almalıyım?

DualSense haptic feedback ve adaptive trigger özelliklerine sahip olduğu için kafamı karıştırıyor. Sizce bu iki özellik önemli mi yoksa direkt %100 uyumlu Xbox mı almalıyım?

En iyi deneyim 1. şahıstan olandır fakat internette iki dakika araştırma yapınca “dualsense oyunda görünmüyor veya kolu tanımıyor oyunlar “ tarzı dert.

Hocam sisteminizi güncellemek daha iyi olur bence Series S almaktansa.

Geri
Yukarı