Xbox Series S alınır mı?

Orientiss

Femtopat
Daha fazla  
Selam, maalesef başka bir harcama gereğimden dolayı PS5 veya Xbox Series X alma planım suya düştü. Yaklaşık 2 haftadır al-sat içerisindeyim şu anda 4000TL'ye kutulu, garantisi biteli 5 ay olmuş temiz bir cihaz satın aldım. Bunu da 6000TL'ye satıp daha sonradan 1500TL ekleyip Xbox Series S almak istiyorum. Daha sonra da onu satıp X'e falan yükseliriz herhalde. Ne diyorsunuz? Değer mi? Fakat satmadan önce 5-6 gün geçirmek istiyorum One X'te SATA SATA canım çıktı oynayayım biraz.

Hocam series s alınır. Hatta series s’i ikinci elde 5500 TL’ye bulabilirsiniz.

Xbox Series X parası bulabileceksen o bütçede PC toplaman çok daha mantıklı Series S güzel bir cihaz fakat 360GB hafızası son derece yetersiz 2-3 oyunda dolabilme şansı var.

Xbox Series X parası bulabileceksen o bütçede PC toplaman çok daha mantıklı Series S güzel bir cihaz fakat 360GB hafızası son derece yetersiz 2-3 oyunda dolabilme şansı var.
3070'li bir PC'ye sahibim fakat sürekli mobil uygulama kodladığım için oyunlarda ya çok kasıyor yada yer olmuyor ve düzensizlik oluyor bilmiyorum anlatmam mümkün değil gibi o durumu.

Hocam series s alınır. Hatta series s’i ikinci elde 5500 TL’ye bulabilirsiniz.
5.500TL'ye buldum fakat yeni bir cihazı garantisiz almak istemiyorum ya 2000TL katıp sıfırını alabilecekken.

3070'li bir PC'ye sahibim fakat sürekli mobil uygulama kodladığım için oyunlarda ya çok kasıyor ya da yer olmuyor ve düzensizlik oluyor bilmiyorum anlatmam mümkün değil gibi o durumu.

5.500TL'ye buldum fakat yeni bir cihazı garantisiz almak istemiyorum ya 2000TL katıp sıfırını alabilecekken.

Mobil kodlama için başka bir sistem alıp 3070 sisteminde 2K Ultra Gaming yapabilirsin bence o daha mantıklı sana Xbox Series X bir şey kazandırmacak aynı oyunlar var zaten.

Mobil kodlama için başka bir sistem alıp 3070 sisteminde 2K Ultra Gaming yapabilirsin bence o daha mantıklı sana Xbox Series X bir şey kazandırmacak aynı oyunlar var zaten.
Doğru diyorsun fakat 2 bilgisayar ailem problem yaratabilir 1-1,5 yıl sonra kendi evime çıkarsam olabilir. Babam dediğini anlayacak kadar yeni nesil değil maalesef.

Yeni konular

Geri
Yukarı