Xbox Series S coil whine

Çok teşekkürler peki controllerda a tuşuna hafif basınca algılamaması? :D FIFA'da pas vereceğim vermiyor sinir etti sert basıyorum artık.

Bazen bazı oyunlarda geç algılama veya algılamama gibi sorunlar olabiliyor ama her oyunda varsa büyük ihtimal sıkıntılıdır. Kontrolcüyü telefona bağlayıp şu siteden tüm tuşları kontrol edebilirsin. Orada da basınca gözükmüyorsa sorun var demektir. Tabii sadece toz kaçma vs gibi bir durum da olabilir, varsa izopropil alkolü kulak çubuğunun ucuna sürüp tuşa ve yanlara olabildiğince bastırın. Yoksa da boşluklara hava üfleyebilirsiniz. Geçmezse garanti yolu gözükür gibi.

Bazen bazı oyunlarda geç algılama veya algılamama gibi sorunlar olabiliyor ama her oyunda varsa büyük ihtimal sıkıntılıdır. Kontrolcüyü telefona bağlayıp şu siteden tüm tuşları kontrol edebilirsin. Orada da basınca gözükmüyorsa sorun var demektir. Tabii sadece toz kaçma vs gibi bir durum da olabilir, varsa izopropil alkolü kulak çubuğunun ucuna sürüp tuşa ve yanlara olabildiğince bastırın. Yoksa da boşluklara hava üfleyebilirsiniz. Geçmezse garanti yolu gözükür gibi.
Garantim TR’de yokmuş 3800TL verip yapılıyormuş. Amerikadan alındı cihazım sitede 1 sene garanti gözüküyor anlamadım ya garantim var yada para cukkalamaya çalışıyorlar

Gözüküyor ancak bana o gözüken garantinin ABD'de geçtiği söylendi TR topraklarında bu cihaz sadece 3800TL vererek servise gidiyormuş işlem maaliyeti harç şaka gibi aldığım dükkanın 1 sene garanti belgesi var kaşe imza.

Bende Almanya Amazon'dan alınan cihaz var Microsoft'un sitesinden kargo kodu alıp gönderebiliyorum sizde öyle bir seçenek çıkmıyor mu?

Geri
Yukarı