Xbox Series S fiyatı 3 ay sonra en fazla kaç TL olur?

veyserl

Decapat
En son PC mi Series S diye konu açmıştım Series S'e karar verdim. Series S şu an MediaMarkt Teknosa gibi büyük yerlerde 4200 TL. 3 ay sonra fiyatı kaç TL olur? Bütçem 4500. en son mcrosoft PS5 çıktığında 1000 TL indirim yapmıştı, resmi fiyatı 4599 TL olmuştu. En fazla olcağı fiyat 4599 TL mi?

PC al demeyin PC var HD 4000'li.

Son düzenleyen: Moderatör:
En son PC mi Series S diye konu açmıştım Series S'e karar verdim. Series S şu an MediaMarkt Teknosa gibi büyük yerlerde 4200 TL. 3 ay sonra fiyatı kaç TL olur? Bütçem 4500. en son mcrosoft PS5 çıktığında 1000 TL indirim yapmıştı, resmi fiyatı 4599 TL olmuştu. En fazla olcağı fiyat 4599 TL mi?

PC al demeyin PC var HD 4000'li.
Eğer çip krizi sorunları düzelmez ise (düzelmeyecek gibi duruyor) zam gelmesi muhtemel şuan Intel ve Apple için çip krizi dönemi başlayacak TSMC artık yetişemiyor siparişlere muhtemelen en az 200 en çok 1200 gibi bir zam gelir belki de hiç gelmez bunu zaman gösterir ancak şuan çip krizi çok zor durumda. Ekran kartı üretilmesine rağmen ekran kartları uzun süre düzgün bir biçimde kullanacak olan ve ihtiyaç sahibi olan oyunculara değil , para kazanmak için madencilik yapanlar alıyor hemen fabrikalardan. Bu tür durumda oyuncular hep ekran kartı bekliyor alamıyor. Bu da çip krizini daha çok zora sokuyor. Ülkeler bu maden olayına el atacaktır özellikle çevreye duyarlı olan ülkeler kesinlikle uygulama getirecektir. Bu madencilik için çok enerji harcanılıyor dünya çapında.

Yeni konular

Geri
Yukarı