Xbox Series S için 2. kol önerisi

ktursin

Decapat
Daha fazla  
Xbox Series S aldım fakat 2. kol almak biraz faiş fiyatlı geldi. Sahibinden'de vs. baktığım 2. el kollarda 500 600 liradan başlıyordu. Series S ile uyumlu kablolu veya kablosuz kol önerisi arıyorum. Maksimum bütçe 300.

https://www.trendyol.com/dobe/xbox-...EIT1D_2c88ihmXJcJ3MH1cQQ1KGr8BuxoCC7sQAvD_BwE

Şöyle bir kol buldum fakat performans olarak emin değilim önerisi veya F/P ürün öneride bulunacak varsa açığım teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
O linkteki kolu alma, ben birkaç ay önce almıştım uygun fiyatlı diye ama 2 ay sonra bozuldu, Xbox'a takınca algılamıyordu kolu. Sonra 9. nesil orijinal kol aldım. Bence sen de bir 300TL daha vererek orijinal kol al. 🙂

O linkteki kolu alma, ben birkaç ay önce almıştım uygun fiyatlı diye ama 2 ay sonra bozuldu, Xbox'a takınca algılamıyordu kolu. Sonra 9. nesil orijinal kol aldım. Bence sen de bir 300TL daha vererek orijinal kol al. 🙂

2. el de almak istemedim açıkçası 600'e falan.

Kol ile konsol uyumlu. Zaten uygun fiyat olarak başka seçenek de kalmıyor.

Hemen bozulduğunu söylemiş arkadaş o da şüpheye düşürmedi değil.
Biraz da şans işi. Bende 3 adet tamirli Xbox kolu var ve orijinal. Linkteki koldan da var. Xbox kolları da fazla uzun ömürlü değil. Onlarında sıkıntıları var. Bazı arkadaşlar toz kondurmuyor fakat gerçek bu. Xbox konsol için uygun fiyatlı seçenek yok hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı