Xbox Series S için ₺3.500 monitör tavsiyesi

Bütçe
Maksimum 3500 TL
Fiyatına göre güzel özellikleri varmış teşekkür ederim bakacağım buna.
Hoparlör girişi yok tek sıkıntı :(

Fiyatına göre güzel özellikleri varmış teşekkür ederim bakacağım buna.
Hoparlör girişi yok tek sıkıntı :(

USB hoparlör taksan Xbox Series S de çalışır mı acaba cihaz hopörlörü var mı bir araştır bazen siteye yanlış giriyorlar bana var gibi geldi tasarımdan kaynaklı.

Hocam One S kullanırken ben hep bu kanalı ve vgtech i takip ediyordum performans ve çözünürlük hakkında detaylı bilgileri görebilirsiniz. Ben de ama ufak bir inceleme yazabilirim belki önceki nesil One S ile karşılaştırma yaparak.
https://youtube.com/c/ElAnalistaDeBits kanal bu.

Hocam YouTube'dan bende görüyorum ama kullanıcı yorumları da ha çok ilgimi çekiyor. Yine de çok teşekkür ederim.
ASUS monitörlerde dikkatli ol ölü pixel çıkıyor 2007'den beri birçok ekran model denedim bir tek Samsung beni ekranda üzmedi aklında bulunsun alırken HDR desteği var mı ona da bak ama ben Series S'i TV'de kullanacağım muhtemelen 1080p 60 Hz Samsung 46 inc TV salonda yattıgım için iş görür gibime geliyor :D

Almanya'dan abim Series S getiriyor reis ayın 14'ü gelecek kıyaslıyacağım Steam hesabın varsa arkadaş ekle beni yardımcı olurum Steam Community :: <#FF7777><#XX6777><#f5f5f5>WOLF Steam hesabım Series S almaktaki 1. amacım oyun oynamak 2. amacım oyun geliştiriyorum orayada ücretsiz oyunlar çıkarmak yakında Play Store çıkaracağım oyun araç modelleri kalitesiz 3 ay önceki sürüm.Eki Görüntüle 1210145

Reis Duracell şarj aleti aldım Xbox için yanında ek olarak 2500 mAh 2 adet pil Duracell chef Hepsiburada'da indirim vardı öneririm.

Hocam sizi arakadaş olarak eklemeye çalışıyorum ama hesabınız bu özelliği karşılamamaktadır diyor.

Hocam YouTube'dan bende görüyorum ama kullanıcı yorumları da ha çok ilgimi çekiyor. Yine de çok teşekkür ederim.

Hocam sizi arakadaş olarak eklemeye çalışıyorum ama hesabınız bu özelliği karşılamamaktadır diyor.
ben seni arkadaş ekliyim
kullanıcı adın nedir ?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı