Xbox Series S için monitör önerisi

eziodafirenze

Hectopat
Daha fazla  
Herkese merhabalar, yakın zamanda Xbox Series S almayı düşünüyorum ve monitör olarak ne seçmem gerektiğini bilmiyorum. 144Hz mi almalıyım yoksa 60Hz yeterli olur mu? Şu model iyi midir?
Monitör hoparlörlü olursa daha iyi olur. Bütçe Max 1400 TL.

144Hz tercih etmeni öneririm fakat Series S hakkında pek bir bilgim yok.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hepsi bir birinden güzel monitörler. Hiçbiri üzmez. Sadece Samsung VA panel, geri kalanlar IPS.

Hepsi bir birinden güzel monitörler. Hiçbiri üzmez. Sadece Samsung VA panel, geri kalanlar IPS.
Hocam bütçe max 1400 TL, ancak Samsung monitöre bakabilirim. 4ms ve 1ms arasındaki fark hissedebilir mi? Genelde Red Dead Redemption, Witcher gibi oyunlar oynuyorum.

Hocam bütçe Max 1400 TL, ancak Samsung monitöre bakabilirim. 4ms ve 1ms arasındaki fark hissedebilir mi? Genelde Red Dead Redemption, Witcher gibi oyunlar oynuyorum.
Hocam zaten TN panel bir monitör almıyorsanız bütün IPS, VA paneller 3.5-4ms civarında bir tepki süresi veriyor. Adamlar dürüstçe gerçek tepki süresini yazmışlar. Bundan dolayı hissetmeniz imkansız.

Samsung gayet iyi bir monitör ama ergonomi olarak devasa ayakları ve kalın çerçevesi var. Eğer bunlar sizin için sorun değilse tercih edilebilir tabii ki.

Peki sizce bu monitör nasıl, IPS renkleri daha iyi verdiği için tercih edilebilir mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı