Xbox Series S ikinci kol nasıl bağlanıyor?

darkhourss

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar herkese selam, Xbox Series S aldım ve ürünün kendi kolu hariç 9.nesil Xbox kolum da var. Ben ikinci kolu Series S'e nasıl bağlayacağım hiç bilmiyorum belki çok kolay ama ilk defa Xbox aldığım için bu konuda cahilim kusura bakmayın. İkinci sorum da arkadaşlar Series S biliyorsunuz ki 512 GB, ben de yanına HDD almayı düşünüyorum altına linkini bırakacağım bıraktığım HDD Series S'le uyumlu mu? Ve arkadaşlar bu HDD'ye yeni nesil oyunları yükleyip oynayabilir miyim yoksa sadece eski oyunları mı yükleyebilirim? Cevaplarsanız sevinirim.
Seagate STEA1000400 Expansion Taşınabilir Harici Disk, 1 TB, 2.5 inç, USB 3.0, PC, Xbox, PS4 Seagate STEA1000400 Expansion Taşınabilir Harici Disk, 1 TB, 2.5 inç, USB 3.0, PC, Xbox, PS4 : Amazon.com.tr: Bilgisayar

Xbox Series kolundaki bluetooth tuşuna ve Series S'te ki blueetooth tuşuna aynı anda basın.Yanıp yanıp sönecek hem konsolun ışığı hem de kolun ışığı. Bağlandıktan sonra da aksesurlar kısmından kola gelip güncelleme yapın.Öbür soruya gelecek olursak her hangi taşınabilir HDD olabilir fakat yeni nesil oyunları yükleyemezsiniz. Yeni nesil oyunları Series S'e yüklersiniz.

Xbox series kolundaki Bluetooth tuşuna ve Series S'te ki blueetooth tuşuna aynı anda basın. Yanıp yanıp sönecek hem konsolun ışığı hem de kolun ışığı. Bağlandıktan sonra da aksesurlar kısmından kola gelip güncelleme yapın. Öbür soruya gelecek olursak herhangi taşınabilir HDD olabilir fakat yeni nesil oyunları yükleyemezsiniz. Yeni nesil oyunları Series S'e yüklersiniz.

Neden hocam? Çünkü bende alacağım 380GB az geliyor bana. Yani taşınabilir diske yeni nesil oyun yükleyemeyecek miyiz?

Neden hocam? Çünkü bende alacağım 380GB az geliyor bana. Yani taşınabilir diske yeni nesil oyun yükleyemeyecek miyiz?
Harici HDD üzerinden yeni nesil oyun oynayamazsınız, sadece eski nesil oyunları oynayabilirsiniz. Yeni nesil oyunları harici bir disk üzerinden oynamak istiyorsanız Xbox'un desteklediği SeaGate SSD'lerden satın alabilirsiniz.

O zaman en iyisi oyunu oynadıktan sonra silmek, çünkü yeni nesil oyunları açmıyorsa almak mantıksız gibi Seagate'nın SSD ürünleri de neredeyse bir konsol parası ediyor ona da gerek yok. Çok sağ olun arkadaşlar yardımcı olduğunuz için.

O zaman en iyisi oyunu oynadıktan sonra silmek, çünkü yeni nesil oyunları açmıyorsa almak mantıksız gibi Seagate'nın SSD ürünleri de neredeyse bir konsol parası ediyor ona da gerek yok. Çok sağ olun arkadaşlar yardımcı olduğunuz için.
Ne demek her zaman.

Geri
Yukarı