Xbox Series S inceleme

Grafik performans: Yaz ayları gibi aldım yani çok olmadı 5-6 ay maksimum bu alet ile bayağı vakit geçirdim gerek Elden Ring Modern Warfare 2 2022 Fortnite RDR GTA 4 Forza 5 Sea of Thieves psychonauts 2 ve daha birçok oyun oynadım büyük bir Full HD TV de kesinlikle grafikler mükemmel kocaman ve Full HD TV olmasına rağmen güzel grafikler yakaladım performans da tatmin edici çoğunlukla 1080 60 ama Full grafikler ya da 1080 120 yüksek grafikler mesela 120 FPS Modern Warfare 2 Fortnite Rocket League gibi oyunlar.
Hız: Cihaz çok hızlı yaklaşık tam kapatmama rağmen 8-10 saniye arası açılırken oyunlarda çık gir yapmak bile 3-4 saniye yükleme süreleri yok gibi cidden çok hızlı PS4 de yaşadığım hız sorunları Series S'de ilaç oldu
Game Pass: Game Pass çok faydalandığım bir sistem olmadı genellikle a şu oyunda çıktı madem oynuycak bir şey yok o zaman bakayım diye kullandım ya da iyi ama çok para dediğim oyunlarda acaba oynar mıyım dediğim oyunlarda durumlarında kullandım genellikle ama 6 Aralık 2022 yani yarın Hello Neighbor 2 ve lego Star Wars skywalker saga 13 Aralık 2022 tarihinde high on Life geliyor benim ilgimi çekti size de bakın derim ama genel hatlarıyla 2023 de Game Pass çok kuvvetli duruyor.
Fiyat: Konsolun fiyatı adeta bedava 8000 TL diyelim düz bence iyi fiyat 2060 sistemlerin performansı ile benzer olan Series S neredeyse oyuncu sistemlerinin yarı fiyatı emulator: Bence en önemli konulardan biri bu cihaza RetroArch xbsx2 PPSSPP gibi emulatorler kuruluyor bende kurdum oynadım ve PS2 oyunlarında dahi 1440 p 60 FPS aldım gayet güzel PS4-5 de emulator kurma özelliği yok kimin umurunda bilmem ama benim umurumda simpson hit and run belki bilmezsiniz ama çok da kaliteli değil küçüklüğümden beri erişmek istediğim ama TR'de olmadığı için alamadığım ya da PC'de güvenli kaynaklarda link bulamadığım için şu hayatta en uzun süre oynamak için beklediğim oyun oldu PS2 emulator sayesinde iyi grafik +60 FPS mutlu etti ayrıca 2018 GoW çok seven biri olarak GoW ghost of sparta ve GoW 2 gibi serinin en iyi oyunlarınıda Xbox sayesinde bedava şekilde emulator kurup ve ROM indirip oynamakta iyi avantaj bu olay %100 legal hesap ban yemez umarım yararlı olur inceleme.

Geri
Yukarı