Xbox Series S kulaklığı algılamıyor

Klewen

Hectopat
Kulaklığım Razer Kraken. Kulaklığı USB girişine takıyorum fakat ses kulaklıktan gelmiyor. Ayarları da üç beş kurcaladım fakat bir türlü başaramadım. Acaba kulaklık mı desteklenmiyor yoksa atladığım bir şey mi var?

Kumandaya takılsa bile TV'den ses gelir. Aynı zamanda kulaklıktan da gelir. TV'nin sesini kapatabilirsiniz. Her USB kulaklık uyumlu olmayabilir.

Kumandaya takılsa bile TV'den ses gelir. Aynı zamanda kulaklıktan da gelir. TV'nin sesini kapatabilirsiniz. Her USB kulaklık uyumlu olmayabilir.
Telefon kulaklığını çalıştırmayı başardım ama sesler az geliyor, arttırmanın bir yolu yok mu? Şu an R6 girdim ve oyun ayarlarında tüm sesler %100 de. Konsol ayarlarından vb. daha fazla arttırabiliyor muyuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Telefon kulaklığını çalıştırmayı başardım ama sesler az geliyor, arttırmanın bir yolu yok mu? Şu an R6 girdim ve oyun ayarlarında tüm sesler %100 de. Konsol ayarlarından vb. daha fazla arttırabiliyor muyuz?

Xbox menüsü'nün en altında bir hoparlör simgesi olacak. O menüye girip arttırabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı