Xbox Series S seneye alınır mı?

Snexia

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar attığım konuyu yanlış anlamışsınız. Seneye alınır mı? ya da takaslanır mıdan kasıt yapmak mantıklımıdan çok yapabilir miyim di. Seneye Xbox'ların değeri çok artar mı? Yani ben 2 kollu (replika değil) PS4Pro ve 6 tane kutulu oyunlu (Detroit, RDR2, division, GoW 2018, unc4, unc drake Collection) konsolumu seneye de takaslayamaz mıyım ya da satıp üzerine alamaz mıyım para eklemem gerekir mi? (2.el 0 fark etmez) şu an yapamıyorum bazı sebeplerden dolayı.

Dolar yükselmeye devam ederse elbette fiyatları artacaktır. Paranız varsa şimdi alın ya da seneye bırakmadan en kısa sürede almaya çalışın bence.

PS4 artık rafa kalktığından gün geçtikçe değeri düşmeye devam edecek. Dediğim gibi ekonomik bir sorun olmazsa seneye bile PS4 Pro için alıcı bulabilirsiniz üstüne koyup Series S almak çok mantıklı olur.

Arkadaşlar attığım konuyu yanlış anlamışsınız. Seneye alınır mı? Ya da takaslanır mıdan kasıt yapmak mantıklımıdan çok yapabilir miyim di. Seneye Xbox'ların değeri çok artar mı? Yani ben 2 kollu (replika değil) PS4Pro ve 6 tane kutulu oyunlu (Detroit, RDR2, division, GoW 2018, unc4, unc drake Collection) konsolumu seneye de takaslayamaz mıyım ya da satıp üzerine alamaz mıyım para eklemem gerekir mi? (2.el 0 fark etmez) şu an yapamıyorum bazı sebeplerden dolayı.

Dolar yükseliyor vergiler vs derken bence bu yıl içerisinde almaya çalış.

Her elektronik ürün hakkında aynı yorumu yapacağım, "alacağınız bir elektronik ürün varsa asla ertelemeyin!". Beklediğin her gün fiyatları daha da artar.

Dolar yükselmeye devam ederse elbette fiyatları artacaktır. Paranız varsa şimdi alın ya da seneye bırakmadan en kısa sürede almaya çalışın bence.

PS4 artık rafa kalktığından gün geçtikçe değeri düşmeye devam edecek. Dediğim gibi ekonomik bir sorun olmazsa seneye bile PS4 Pro için alıcı bulabilirsiniz üstüne koyup Series S almak çok mantıklı olur.
Kaç para koumam gerekir sizce ya da koymam gerwkir mi?
Dolar yükseliyor vergiler vs derken bence bu yıl içerisinde almaya çalış.
Abim sattırmaz ikna etmenin yolunu bilmiyorum daha yeni aldık ps4ü direk çıkışıryeni aldık vs vs diye

Yeni konular

Geri
Yukarı