Xbox Series S ve Series X ön siparişe açıldı!

Peki bir sorum olacak, acaba Xbox series S'e verilecek para ile onun ayarında ya da daha büyük bir sistem toplanabilir mi?

Bu Xbox seni 10 yıl götürecek 5000 lira vereceksin. 10 yıl götürecek bir bilgisayar çok pahalı olur. Oy yüzden Xbox alın. Bu benim görüşüm. Bu yorumumun altına kızgın ifadeleri falan atmayın saçma saçma.

Bıktım artık. Diğer ülkelerde insanlar için bu normal bir zevk iken bizim buralarda lüksünde üstünde artık. Asgari ücret 2.200 lira iken kimse gidipte 5k 9k bir konsola veremez. Yiyin efendiler yiyin, boğazınızda kalsın ***. Neye para biriktireceğime şaşırdım artık bıktım yemin ederim bıktım.

Sonradan gelen silivri editi: Oooo çok güzel konsol fiyatıda ucuz bence gidip bütün sülaleme alayım.

Bu Xbox seni 10 yıl götürecek 5000 lira vereceksin. 10 yıl götürecek bir bilgisayar çok pahalı olur. Oy yüzden Xbox alın. Bu benim görüşüm. Bu yorumumun altına kızgın ifadeleri falan atmayın saçma saçma.
10 yıl? PS 4 Fat kasa 2013 yılında çıktı. Günümüz oyunlarında yetersiz kalıyor. Konsol ömrü bana göre en fazla 5-6 yıldır.

XBOX series S her oyunda 120FPS değil. Çoğu oyunda 60 FPS olacak. 2K 60 FPS desek 6000 TL civarına 2K 60 FPS alabileceğin bir bilgisayar toplayabileceğini düşünüyorum. 10.000 TL civarına alacağın bilgisayar Series X ve PS 5 ile rakip olabilir. Ne yazık ki konsolların eski fiyat avantajı artık yok. Bilgisayar daha mantıklı olur çünkü yetersiz geldiği zaman para biriktirip X parçasını değiştirebilirsin. @PesimistKafa
Ama 6000 TL civarına RT desteği alamazsın muhtemelen. Bu yönden XBOX daha mantıklı.

Geri
Yukarı