Xbox Series S vs One S

Bütçe belli değil babam alacak babama One S'i gösterdim biraz pahalıymış dedi yani Series S'i bırakın One S'i bile almamız çok zor.

One S tercih edin hocam o zaman, zaten pandemi donemindeyiz durumlar malum. Babaniza da anlayis gosterin onunda butcesini cok zorlamayin, yine de insallah gonlunuzce olur.

One S değil One X bu oyunlarda 60 FPS verebiliyor. One S 30 FPS veriyor.
Şunu söyleyeyim konsollarda 30 FPS çok smooth yani PC'deki gibi kasıyor hissi yok.

Nasıl yani sanki 60 FPS gibi akıcı oluyor mu?
One S değil One X bu oyunlarda 60 FPS verebiliyor. One S 30 FPS veriyor.
Şunu söyleyeyim konsollarda 30 FPS çok smooth yani PC'deki gibi kasıyor hissi yok.

Mesela sizin bütçeniz sınırlı olsa One S 1400 Series S 3350 olsa hangisini tercih edersiniz.

Son düzenleme:
Yıllardır 30 FPS oyun oynadım birkeresinde abimin bilgisayarında 60 FPS GTA 5 oynadım gerçekten muazzam dı. Şimdi o hissi yeniden yaşamak istiyorum 60 FPS verirmi bu konsol.
Oynadığın oyuna bağlı, bazılarında 30 FPS de alabilirsin. Bilgisayardaki gibi 30 FPS hissi vermiyor. Konsolda 30 FPS alınca çok daha fazla smooth geliyor.

One S standardı 30 FPS. PS4 gibi. 60 FPS oynattığı oyunlar kısıtlı. Ama konsolda 30 FPS tatmin edecektir (60 FPS oynatabilen bir PC'den hemen kalkıp konsola geçmezseniz tabi ki).

Geri
Yukarı