Xbox Series S vs PS4 Pro

Series S. Yeni nesil. Aslında seçim biraz da sana bağlı. Özel oyunları beğendiysen deneyimlemek için alıp sonra satıp Series S de geçebilirsin.
Yani bence gerek yok.
Tanıdık falan dinlemeyin, alın Xbox'u geçin. Hem zengin oyun kütüphanesi olan Game Pass varken, kutulu oyunun bile olsa Online oynamak için PS Plus isteyen PS 4 Pro tercih edilmez.
Evet ben de öyle düşünüyorum.
PS4 alınacaksa ikinci el öneririm, PS4 Pro ikinci elleri 3000 liradan başlıyor ve Series S'e göre ucuz sayılabilir.

PS4 Exclusive oyunlar ilginizi çekiyorsa PS4 tercih edin, diğer türlü Series S daha mantıklı.
Ben S alacağım hocam. İkna edeceğim umarım.
İkisi de alınabilir. Series S daha güncel, PS4'te özel oyunlar var. Karar senin.
S daha iyi hocam bence.
Dün aldım 2 el olarak 1 yıllık da Game Pass aldım sarjlı pilleri falan her şey dahil 3900'e geldi. Warzone, gears 5 oynadım klavye mouse ile gecikme vs hiçbir şey yok PC ile aynı 1080p de 120 FPS sabit oynadım. Tek sıkıntısı hafıza 370 GB yeri var onun içinde harici hard disk aldım hikayeli oyunları ona attım Online oyunlar SSD de. Harici diski istediğin zaman çıkarıp takabiliyorsun gayet iyi şu an.
Ben de öyle düşünüyorum. Senin diskin ne? Link atar mısın?
Tabi ki Series S.
PS4 ne yazık ki 1-2 yıl sonra yeni oyun almamaya başlayacaktır.
Series S ile bu nesli 1080P çözünürlükte kapatabilirsiniz. Ben şuan Series S sahibiyim, masaüstünden geçiş yaptım ve verdiğim en iyi karar. 1-2 hafta kadar God of War oynamak için PS4 kullanmıştım, işkence gibiydi. İlerleyen zamanlarda 2.el bir PS4 almayı düşünüyorum ancak sırf özel oyunları için, özel oyunları olmasa yüzüne bakacağım bir konsol değil ne yazık ki.
Series S ile ilgili bir yazım vardı, okuyabilirsin istersen. Makalem.
Okudum hocam zaten. Alırım ben S'i herhalde.
Sormanıza gerek bile yok Series S.
Bence de.

PS4 PRO
Tabi ki Series S.
PS4 ne yazık ki 1-2 yıl sonra yeni oyun almamaya başlayacaktır.
Series S ile bu nesli 1080p çözünürlükte kapatabilirsiniz. Ben şu an Series S sahibiyim, masaüstünden geçiş yaptım ve verdiğim en iyi karar. 1-2 hafta kadar God of War oynamak için PS4 kullanmıştım, işkence gibiydi. İlerleyen zamanlarda 2.el bir PS4 almayı düşünüyorum ancak sırf özel oyunları için, özel oyunları olmasa yüzüne bakacağım bir konsol değil ne yazık ki.
Series S ile ilgili bir yazım vardı, okuyabilirsin istersen. Makalem.

Hocam nasıl bir işkence PS4 Slim kullanıyorum RDR2 GTA 5 dahil oynadığım oyunlarda kasma donma yaşamadım. Ayrıca arkadaşım ile aynı tarihte konsollarımızın ilanlarını verdik beni 1 haftada 8/10 kişi aradı ve cihazı sattım sayılır Xbox'ta ise tık yok.

Yani bence gerek yok.

Evet ben de öyle düşünüyorum.

Ben S alacağım hocam. İkna edeceğim umarım.

S daha iyi hocam bence.

Ben de öyle düşünüyorum. Senin diskin ne? Link atar mısın?

Okudum hocam zaten. Alırım ben S'i herhalde.

Bence de.
Evde hazırda bu vardı şuanlık bunu kullanıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı