Xbox Series S vs PS4

Kleith

Hectopat
Aylardır içinde olduğum, çıkamadığım bir ikilem bu. Aşağıdaki sisteme sahip bir bilgisayarım ve 1 Xbox kolum var ama yine de aynı şey değil. Beni ikileme sokan olay ise God of War. Bu oyunu ilk çıktığı gün izledim o günden beri 3 4 defa izleyerek bitirdim. Kliplerini ara sıra izlerim ama izlememeye çalışıyorum, çünkü aşırı heyecan yaratıyor. Sadece bu oyun için PS4 almayı düşünüyorum. Son zamanlarda Ragnarok'un da PS4'e geleceği söylendiğinden tam XSS almaya karar vermişken tekrar ikileme düştüm ama PS4'e kaydım.

Fakat geçenlerde yapılan Xbox sunumuyla tekrar ikilemin dibine çöktüm. PS4 alırsam 2. el alacağım güvendiğim bir arkadaşımdan, yani daha ucuza gelecek. Sizce ne yapmalıyım? GoW mevzusunu unutmayın, oyun aşırı hype yaratıyor bende.

Sistem;
GTX 1650
8 GB RAM
Ryzen 5 1600.

Aylardır içinde olduğum, çıkamadığım bir ikilem bu. Aşağıdaki sisteme sahip bir bilgisayarım ve 1 Xbox kolum var ama yine de aynı şey değil. Beni ikileme sokan olay ise God of War. Bu oyunu ilk çıktığı gün izledim o günden beri 3 4 defa izleyerek bitirdim. Kliplerini ara sıra izlerim ama izlememeye çalışıyorum, çünkü aşırı heyecan yaratıyor. Sadece bu oyun için PS4 almayı düşünüyorum. Son zamanlarda Ragnarok'un da PS4'e geleceği söylendiğinden tam xss almaya karar vermişken tekrar ikileme düştüm ama PS4'e kaydım.

Fakat geçenlerde yapılan Xbox sunumuyla tekrar ikilemin dibine çöktüm. PS4 alırsam 2. el alacağım güvendiğim bir arkadaşımdan, yani daha ucuza gelecek. Sizce ne yapmalıyım? GoW mevzusunu unutmayın, oyun aşırı hype yaratıyor bende.

Sistem;
GTX 1650.
8 GB RAM.
Ryzen 5 1600.

Zaten iyi bir sistemin var o sistemle çoğu oyunu oynarsın PS4 almak bence daha mantıklı GoW, TLOU vs oynarsın.

arada nesil farkı var denk ürünler değil ben kesinlikle tek bir oyun için bir cihaza para vermem. Tamam hevesin var ama 1-2 kere bitirdikten sonra hevesin geçecek elinde eski bir cihaz kalacak. Ayrıca sony yavaş yavaş oyunları pcye getirmeye başladı GOW'un da pcye gelmesi bekleniyor biraz daha sabredersen belki yakında değil ama ilerleyen süreçte pcden de gow oynayabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı