Xbox Series S vs PS5 vs Xbox Series X

Jake Peralta

Hectopat
Arkadaşlar dayımda PS4 var ve sık sık oynarım. 1 yıldır pek oynamıyorum ama neyse. Bir anda konsol alma isteği geldi. Xbox Series S biraz daha uygun fiyatlı. Onu düşünüyorum. Lakin bu konsol FIFA 2022 ve diğer güncel oyunları 60FPS oynatacak güce sahip midir? Eğer öyle ise benim için çok daha iyi olur. Değil ise zamanla para biriktirip PS5 mi Xbox Series X mi almalıyım? Bu arada PS5 oyunları pahalı sanırsam. Xbox Game Pass daha mantıklı gibi geldi bana. Siz ne önerirsiniz?

Evet, Series S 60 FPS oynatabilecek güçte, ama 2025 veya 2026 gibi 30 FPS'e düşer mi bilemem. Almışken Series X ve her ay Game Pass alıp yeni jenerasyona kadar rahatına bakarsın. 4K TV veya monitör lazım ama. PS5'in exclusive oyunlar daha iyi olacak gibi bu dönem, ama Microsoft da özel oyun konusunda devrimsel bir atak yaptı, durumunu bozacaksa Series S al geç.

Evet, Series S 60 FPS oynatabilecek güçte, ama 2025 veya 2026 gibi 30 FPS'e düşer mi bilemem. Almışken Series X ve her ay Game Pass alıp yeni jenerasyona kadar rahatına bakarsın. 4K TV veya monitör lazım ama. PS5'in exclusive oyunlar daha iyi olacak gibi bu dönem, ama Microsoft da özel oyun konusunda devrimsel bir atak yaptı, durumunu bozacaksa Series S al geç.

Hocam 1080p bir televizyonumuz var ondan oynamayı düşünüyorum.

Geri
Yukarı