Xbox Series S vs Series X

lalik

Hectopat
Merhabalar bu yaz için Xbox konsolu almayı düşünüyorum. Elimde 144Hz monitör var PS5 oyunları pahalı olduğu için Xbox'a yöneldim. Ayrıca elimdeki monitörü tam performans kullanmak istiyorum. Sorum şu Xbox SS alırsam uzun vadede 120FPS götürür mü ( eğer evet ise artan paraya bayağı bir şeyler alacağım) yoksa SX için o paraya kıymalı mıyım?

Series S X'e göre daha güçsüz bir konsol. X'in performansı her türlü S'den daha fazla olur. Daha iyi performans için X almalısınız :) Fiyatı problem ise S sizi üzmez. Ama X'e göre yine daha az fps alırsınız.

Series S'in uzun vadede 120 FPS'e çıkabileceğini hiç sanmıyorum. Tabi ki tatmin edici bir düzeyde oyun oynatacaktır fakat yerinizde olsam kesinlikle Series X alırdım.

Merhabalar bu yaz için Xbox konsolu almayı düşünüyorum. Elimde 144Hz monitör var PS5 oyunları pahalı olduğu için Xbox'a yöneldim. Ayrıca elimdeki monitörü tam performans kullanmak istiyorum. Sorum şu Xbox SS alırsam uzun vadede 120FPS götürür mü ( eğer evet ise artan paraya bayağı bir şeyler alacağım) yoksa SX için o paraya kıymalı mıyım?

Kabalama tabir olarak Series S parası olmayan için Series X parası olanlar için güzel grafik güzel performans için Series S de götürür sonuçta yeni nesil bir konsol şahsen ben konsola o kadar para baymazdım 10bin TL veya üstü onun yerine RTX 3050 kasa alırdım :D😅

Series X mantıklı gibi duruyor ama benim bahsettiğim 4K 120FPS değil de 1080p 120 FPS eğer Series S de bunu yapabiliyorsa onu alacağım çünkü.(BF2042, Warzone gibi üst segment oyunlar için)

Yeni konular

Geri
Yukarı