Xbox Series S vs Xbox One X

Xx_Henry_xX

Femtopat
Daha fazla  
Xbox One X veya Series S alacağım. Yeni çıkacak oyunları kaldırmasını, hızlı olmasını, iyi bir grafik vermesini istiyorum. Öneriniz nedir?

Series S alırsan Xbox'un yeni çıkarıcak oyunlarını destekleyeceği için daha yeni oyunlar oynarsın, one x'de gelicek fakat belirli bir süreden sonra çıkmayacağı için, senin kararın eski oyunlar bana yeter dersen one x alabilirsin, yeni çıkıcak oyunları oynamak istiyorsan SS derim.

Bende Hollanda'dan alacağım Hollanda'da ucuz.

Gürcistan'da daha pahalı maalesef. Fırsatım olsa Bulgaristan'dan almak isterdim ama Gürcistan sınırı benim 20 km uzağımda... Covidden önce sık gittiğim bir yer de olduğu için nereden alacağımı falan biliyorum. Ondan dolayı Gürcistan'dan alacağım mecbur. Series s Gürcistan'da 3500 lira. PS5 ise 7000. ama bir teknoloji mağazası biliyorum ikinci el satan, eğer ikinci el bulabilirsem PS5 bile alabilirim, neredeyse yarı fiyatına denk geliyor.

Gürcistan'da daha pahalı maalesef. Fırsatım olsa Bulgaristan'dan almak isterdim ama Gürcistan sınırı benim 20 km uzağımda... Covidden önce sık gittiğim bir yer de olduğu için nereden alacağımı falan biliyorum. Ondan dolayı Gürcistan'dan alacağım mecbur. Series s Gürcistan'da 3500 lira. PS5 ise 7000. ama bir teknoloji mağazası biliyorum ikinci el satan, eğer ikinci el bulabilirsem PS5 bile alabilirim, neredeyse yarı fiyatına denk geliyor.
Hollandada sıfır mediamarkt da 300 euro

Geri
Yukarı