Xbox Series S yazlıkta oynamak için almaya değer mi?

mehmethakan38

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, Xbox Series S model oyun konsolu almayı düşünüyorum. Elimde oyuncu sistemim var ama yaz tatili boyunca şehir dışında olacağım, bu yüzden sistemi oraya götürme imkanım yok. Güçlü oyunları kendi bilgisayarımda oynarken, yazlıkta zaman geçirmelik ya da FIFA gibi çok oyunculu oyunları bu konsoldan oynamayı düşünüyorum. 2023 yılında bu konsolu almak mantıklı olur mu? Bu günlerde yaklaşık 10.000 TL civarında seyreden bu konsolun fiyatı almaya değer mi? Sizin bu konu hakkındaki görüşünüz nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Fiyat olarak alabileceğin en iyi konsollardan ama 10.000 TL çok pahalı. İthalat garantili veya ikinci el ucuza bulursanız öyle almanız daha mantıklı.

Hocam 6500'e 2.el bulabilirsin. Bence su an 0 Series S almak mantıksız ama illa 0 alacağım diyorsanız karar sizin. Zaten su an satılan tüm Series S'lerin çoğu sıfırdan farksız oluyor.

Hocam 6500'e 2.el bulabilirsin. Bence su an 0 Series S almak mantıksız ama illa 0 alacağım diyorsanız karar sizin. Zaten su an satılan tüm Series S'lerin çoğu sıfırdan farksız oluyor.
Mesela Sahibindende 2. El çok az kullanılmış faturası mevcut olan, Microsoft garantili (garantisi devam eden) ürünler var. İşin piyasasını hiç bilmediğim için (benim için konsol bir ilk olacak daha once internet kafede bile kullanmadım diyebilirim) hile falan döner mi? Aldım 2 ay sonra bozuldu gibi durumlarla karşılaşma olasılığım var mı?

Hocam mutlaka test edin bu videodakileri yapın sorun yoksa alınabilir.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Mesela Sahibindende 2. El çok az kullanılmış faturası mevcut olan, Microsoft garantili (garantisi devam eden) ürünler var. İşin piyasasını hiç bilmediğim için (benim için konsol bir ilk olacak daha once internet kafede bile kullanmadım diyebilirim) hile falan döner mi? Aldım 2 ay sonra bozuldu gibi durumlarla karşılaşma olasılığım var mı?
Turuncu sitenin ikinci el bölümünde dış ülkeden getirilmiş Türkiye garantili sıfır cihaz bulabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı