Xbox Series S yeni nesil oyunları 60 FPS'de oynatır mı?

Açıkçası konsolu yurtdışından alacaksanız PlayStation 5 daha mantıklı gibi geliyor. Çünkü Xbox'ın neredeyse PC'den bir farkı yok. Fakat PlayStation 5'te Exclusive oyunlar mevcut. Bu nedenle oyun farkındalığından dolayı PlayStation tercih etmeniz çok daha mantıklı olur...
Xbox 500 euroluk konsol o gücü 500 euroluk bilgisayar hayatta yapamaz.

Konuya hakim değilim hocam, ne desem yalan olur. Ben İsviçre’den 500 chf’ye alacağım Allah nasip ederse.

Her ne kadar Gamepass olsa bile bence PlayStation 5 almak daha mantıklı. Türkçe dil desteğine hatta dublajına verdiği önemi hiçbir frima veremez. Ayrıca exclusive oyunları da gayet güzel. Kutulu oyun fiyatları da Xbox'a göre daha ucuz. Bütçe sıkıntılı ise series s. Ama bütçe var ise kesinlikle PlayStation 5.

Haklısınız... Fakat ben fiyat anlamında değil, fonksiyonellik anlamında belirtmek istemiştim. Tabii konu sahibi PlayStation Exclusive oyunları ile ilgilenmiyorsa Xbox Series S almak daha mantıklı olabilir.
Doğrudur bu ara ps oyunlarıda pc ye geliyor. Ve xbox baya şirket satın aldı yeterince güzel oyun gelir diye tahmin ediyorum

Maalesef Xbox oyunları ilk etapta PC yede gelecek. Xbox exclusive tarafını bir türlü beceremedi gitti.
İyi yapıyorlar bence. Bencilliğe gerek yok adamlar herkesin oynamasını istiyor. 500 euroluk konsol da müthiş bir eğlenme durumu da olacağından eminim. O yüzden Xbox 😃👍🏼 Ama tabii herkes kendi bilir

İyi yapıyorlar bence. Bencilliğe gerek yok adamlar herkesin oynamasını istiyor. 500 Euro'luk konsol da müthiş bir eğlenme durumu da olacağından eminim. O yüzden Xbox 😃👍🏼 ama tabii herkes kendi bilir.

İşte insanların çoğu böyle düşünmüyor şöyle bir algı var:'Aynı oyunu bilgisayarda oynayabiliyorsam niye konsol alayım ki?'Bence kısmi olarak doğru konsol ve PC oyun fiyatları arasındada 2 kat fark olduğunu hesaplarsak series X almanın pek bir anlamı yok. Ama iş series s e geldiği zaman o bütçeye 10 sene götürecek bir PC çıkmıyor series s alıp 1080P 60FPS oyun oynamak mantıklı ama series X en azından Türkiye'de tutmaz PS5'in yanında maalesef.

İşte insanların çoğu böyle düşünmüyor şöyle bir algı var:'Aynı oyunu bilgisayarda oynayabiliyorsam niye konsol alayım ki?'Bence kısmi olarak doğru konsol ve PC oyun fiyatları arasındada 2 kat fark olduğunu hesaplarsak series X almanın pek bir anlamı yok. Ama iş series s e geldiği zaman o bütçeye 10 sene götürecek bir PC çıkmıyor series s alıp 1080P 60FPS oyun oynamak mantıklı ama series X en azından Türkiye'de tutmaz PS5'in yanında maalesef.
Bende böyle düşünüyorum. Türkiye standartlarında bir konsola 8300 ₺ verip alabilecek olan kişi 500-600 ₺’lik oyun fiyatlarını pek takmaz gibi geliyor ve şundan eminim ki her ne kadar fiyatlar yüksel olsa da gene de deli gibi satılacak bu makineler çünkü zengin daha zengin, fakir daha fakir. Bu da yeni dünya düzeni.

Bende böyle düşünüyorum. Türkiye standartlarında bir konsola 8300 ₺ verip alabilecek olan kişi 500-600 ₺’lik oyun fiyatlarını pek takmaz gibi geliyor ve şundan eminim ki her ne kadar fiyatlar yüksel olsa da gene de deli gibi satılacak bu makineler çünkü zengin daha zengin, fakir daha fakir. Bu da yeni dünya düzeni.

Bence yine de Türkiye'de satın alacak olanlar PS4'ün çıktığı zamanda alan kişi sayısından daha fazla olacağına eminim. Bu millet bir şekilde alır Türkiye'den alamayan amazon.deden almaya çalışır. Sony Türkiye çalışıyor adamlar ellerinden geleni yaparlar 500€'luk konsolu Türkiye'ye özel 420€'ya çıkardılar. Yani her şeye rağmen yine de Türkiye'de konsol satılır.

Bence yine de Türkiye'de satın alacak olanlar PS4'ün çıktığı zamanda alan kişi sayısından daha fazla olacağına eminim. Bu millet bir şekilde alır Türkiye'den alamayan amazon.deden almaya çalışır. Sony Türkiye çalışıyor adamlar ellerinden geleni yaparlar 500€'luk konsolu Türkiye'ye özel 420€'ya çıkardılar. Yani her şeye rağmen yine de Türkiye'de konsol satılır.
2D1300D7-5DB2-43D0-963E-AB8EA9A3899C.jpeg

Amazon.de’den Series S almak isterseniz toplam tutar bu şekilde yapıyor. Almak isteyen arkadaşlara duyurulur.

Yeni konular

Geri
Yukarı