Xbox Series S'e Bluetooth kulaklık Bağlamak

atestuna1

Hectopat
Controller Bluetooth ile bağlanmasına rağmen cihaza Bluetooth kulaklık veya hoparlör bağlanmıyor. Nasıl bağlayabilirim? Bir fikriniz var mı?

Controller'in alıcısı ona özel cihazın içinde, aynı alıcıya kulaklık bağlayamazsınız ama dongle ile ya da bluetooth kulaklığın kendi dongle'ı ile bağlayabilirsiniz.

Aldığın kulaklığa destek verildiğine emin misin?
Hocam Airpods kulaklığım var. Özel bir kulaklık almadım. Yani airpods'u nasıl bağlayabilirim?
Controller'in alıcısı ona özel cihazın içinde, aynı alıcıya kulaklık bağlayamazsınız ama dongle ile ya da bluetooth kulaklığın kendi dongle'ı ile bağlayabilirsiniz.
Bir tane Bluetooth 5.0 dongle var bende. Onunla deneyeceğim.

Controller'in alıcısı ona özel cihazın içinde, aynı alıcıya kulaklık bağlayamazsınız ama dongle ile ya da Bluetooth kulaklığın kendi Dongle'ı ile bağlayabilirsiniz.

Merhaba hocam, dongle ile konsola nasıl Bluetooth speaker bağlayabiliriz? Konsolun ayarlarındamı çıkacak? USB ses kartıyla denedim ses kartı çalışıyor fakat ses yerine yalnızca cızırtı sesi veriyor. Dongle ı konsola taktıktan sonra hangi adımları izlememiz gerekir? Yabancı kaynaklarda bununla ilgili bir video var mıdır? Çok sevinirim cevaplarsanız.

Merhaba hocam, dongle ile konsola nasıl Bluetooth speaker bağlayabiliriz? Konsolun ayarlarındamı çıkacak? USB ses kartıyla denedim ses kartı çalışıyor fakat ses yerine yalnızca cızırtı sesi veriyor. Dongle ı konsola taktıktan sonra hangi adımları izlememiz gerekir? Yabancı kaynaklarda bununla ilgili bir video var mıdır? Çok sevinirim cevaplarsanız.
USB'den ses alamazsınız. Monitörde jak girişi varsa onu kullanın.

Yeni konular

Geri
Yukarı