Xbox Series S'e hangi yeni nesil oyunlar gelir?

Ekran kartı fiyatları düşse de yine Series S F/P kalıyor yalnız. 3-4 bin TL'ye toplayacağın bilgisayarda ne RTX desteği olur ne de yıllar boyu sana sıkıntısız oyun deneyimi sunar.
Benim mantık şuydu(yani bana göre): Daha doğrusu eskiden öyleydi. Şuanda ekran kartı fiyatlarının uçtuğu aklımdan çıkmış. Eskiden olsa o fiyata PC toplardım. Hem GamePass PC'ye de olduğu için bir artısı yoktu. Ama şimdi var. Düşününce. Çünkü ben PC'de daha çok vakit geçiriyordum. Sadece oyun için olabilir.

Benim mantık şuydu(yani bana göre): Daha doğrusu eskiden öyleydi. Şuanda ekran kartı fiyatlarının uçtuğu aklımdan çıkmış. Eskiden olsa o fiyata PC toplardım. Hem GamePass PC'ye de olduğu için bir artısı yoktu. Ama şimdi var. Düşününce. Çünkü ben PC'de daha çok vakit geçiriyordum. Sadece oyun için olabilir.
Konuyu açan arkadaş şimdi alacağı için bugüne göre konuşmamız lazım.

Genel olarak soruyorsan her 3. parti oyun gelir.

Spesifik olarak 1. parti istiyorsan elimizde duyurulmuş TES 6, Starfield, Gears 6, Halo Infinite gibi oyunlar var.

Halo Infinite, Hellblade 2, State Of Decay 3, Microsoft FM (konsol), Fable, Everwild, Psychonauts 2, Avowed, Indina Jones oyunları çıkacak. Dahası var. E3’te bir şeyler gösterirler.

Geri
Yukarı