Xbox Series S'e Xbox One FIFA 22 alınır mı?

Birisi42

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Mars
Xbox Series S'e FIFA 22 almak istiyorum ama X/S fiyatı çok pahalı. Ben de Next Gen sürümü olmayan Xbox One Edition'u almak istiyorum. Görüntü kalitesi çok mu kötü olur? Alınır mı yoksa üzerine para mı biriktireyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Xbox Series S'e FIFA 22 almak istiyorum ama x/s fiyatı çok pahalı. Ben de Next gen sürümü olmayan Xbox One Edition'u almak istiyorum. Görüntü kalitesi çok mu kötü olur? Alınır mı yoksa üzerine para mı biriktireyim?

Hocam Xbox One, Series S'den daha pahalıdır sizin tam olarak bütçeniz nedir?

Xbox Series S'e FIFA 22 almak istiyorum ama x/s fiyatı çok pahalı. Ben de Next gen sürümü olmayan Xbox One Edition'u almak istiyorum. Görüntü kalitesi çok mu kötü olur? Alınır mı yoksa üzerine para mı biriktireyim?

Game Pass'de 21'in Series S versiyonu var oyun fiyatları bu kadar yüksekken almanızı tavsiye etmem.

Game Pass'de 21'in Series S versiyonu var oyun fiyatları bu kadar yüksekken almanızı tavsiye etmem.
Ben de Gamepass almayı düşündüm ama derslerim çok yoğun olmaya başladı. En fazla ayda 4,5 defa oynayacağım için Gamepass almak istemedim. Bir kere FIFA alınca hep bende kalacak arada oynarım dedim.

Her yıl yeni oyunu çıktığı için game pass alman daha iyi olur.
Hocam genelde Game Pass ile oynuyorum ama dediğim gibi hiç oynayamıyorum artık Gamepass. 307 TL olmuş fiyatı. Belki alırım veya yaza kadar sadece Pes oynayıp yazın Game Pass alırım. Xbox'ım var oyunum yok.

Hocam genelde Game Pass ile oynuyorum ama dediğim gibi hiç oynayamıyorum artık Gamepass. 307 TL olmuş fiyatı. Belki alırım veya yaza kadar sadece Pes oynayıp yazın Game Pass alırım. Xbox'ım var oyunum yok.
Kesinlikle game pass al, yeni güzel oyunlar ekleniyor sürekli. Elbet ilgini çeken bir oyun bulursun.

Geri
Yukarı