Xbox Series S'te indirme hızının düşmesi

• Konuyu başlatan f0ze
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 5
  • Görüntüleme 3B

f0ze

Kilopat
Selamlar arkadaşlar. Xbox Series S ile Game Pass üzerinden oyun indirirken hız yüksek olarak başlıyor, sonra 30 saniye içinde düşüyor. Örnek olarak 50 Mbps başlayıp 1 Mbps altına kadar düşüyor ve arada indirme duruyor. Hiç indirmiyor. İnternet hızı olarak 50 Mbps download 8 Mbps upload hıza sahibim. Xbox Series S için interneti kablolu olarak kullanıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam, sunucu kaynaklı bir durum. Bende de olabiliyor. Kablo ile Xbox One kullanıyorum.

Hocam, sunucu kaynaklı bir durum. Bende de olabiliyor. Kablo ile Xbox One kullanıyorum.

Geliri milyarlar olan bir şirketin sunucusu nasıl bu kadar kötü olabiliyor. Stabil bir indirme hızı söz konusu değil. Bir hevesle Xbox Series S aldım. Ama gel gelelim parasıyla üyelik ödediğimiz sistemden yükse hızda oyun indiremiyoruz. Hocam yanlış anlamayın sitemim size değil. Acaba indirme konusunda bir tavsiyeniz var mı? Sunucular saat kaç gibi düzeliyor?

Belli olmuyor hocam. Genelde iyi olur. Bazı oyunlara fazla yüklenince olabiliyor. En çok Online oyun hatası alan Microsoft diyebiliriz. Meşhur Teredo hatası mesela.

Haklısınız artık yapabilecek bir şey yok gibi el mahkum bekleyeceğiz. Bilgi için teşekkürler.

Merhaba bir şey bulabildiniz mi? 100Mbps internet hızıyla ortalama 35-50 arası indirme yapıyor. Gerçekten sıkıcı bir durum ve denediğim internet ayarları çözümleri vb. işe yaramadı.

Yeni konular

Geri
Yukarı