PS4 Pro almak mantıklı mı?

4D0niSs

Decapat
Makaleler
1
Xbox Series S ve Nintendo Switch satıp üstüne para biriktirip sıfır PS4 Pro almak mantıklı mı grafik olarak PS5 gibi çünkü performans 30 olsa da GoW ragnarök filan özel oyunlar iyi grafik FPS.

Xbox Series S de kalsanız daha iyi olacaktır. PS4 Pro zamanı geçti artık.

Dosya Ekleri

• images (19).jpg
    images (19).jpg
    33,2 KB · Görüntüleme: 106
Merhaba, ben de PS4 veya Xbox Series S arasında kalıp Series S'i seçmiştim çünkü 45 TL'ye hem PC hem Xbox üzerinde Gold üyelik, Game Pass ve EA Play veriyordu. Bana PS4 al diyorlardı ama ben Xbox seçtim çünkü oyunlara sürekli para harcamak istemiyordum. Tabii oyun cdlerini elde etmenin birçok yolu vardır ama ben ne insanlarla uğraşmak istiyordum ne de ödünç almak 2. el satmak vs şeylerle uğraşmak istemiyordum o yüzden PS4 deki exclusive oyunlar yerine Xbox'ı seçtim. Ama yine de seçim senin. Buna iyice karar vermeni isterim çünkü şu an hem Nintendo Switch hem de Xbox Series S gerçekten tek başlarına iyi para ediyor. Ben sizin yerinizde olsaydım satıp PS4 Pro almazdım ama bu yalnızca benim fikrim.

Son düzenleme:
Ps 4 Pro kullanmış biri olarak exclusive oyunlar çok güzel oluyor. Ps 4 pro alın derim.
Ps4 sahibiydim bazı oyunları oynadım ama bloodborne ghost of tsushima spiderman- miles morales tlou -tlou 2 gow ragnarök gibi devasa oyunları bozuk kol five fan sesi dolayısıyla oynamamıştım

Ps4 sahibiydim bazı oyunları oynadım ama bloodborne ghost of tsushima spiderman- miles morales tlou -tlou 2 gow ragnarök gibi devasa oyunları bozuk kol five fan sesi dolayısıyla oynamamıştım
Bendeki Ps4 Pro da hiç fan sesi olmuyordu yada çok az oluyordu arada.

PS4 almak mantıklı, ancak Series S ve Switch satarak değil. Eski bir konsol için 2 tane yeni nesil konsol satılmaz, 1-2 seneye PS4’e oyun çıkmamaya başlayınca pişman olursunuz. Para biriktirip ikinci el Slim alın, elinizdekileri satmayın.

PS4 almak mantıklı, ancak Series S ve Switch satarak değil. Eski bir konsol için 2 tane yeni nesil konsol satılmaz, 1-2 seneye PS4’e oyun çıkmamaya başlayınca pişman olursunuz. Para biriktirip ikinci el Slim alın, elinizdekileri satmayın.
Zaten slim vardı performans grafik ve fan sesinden satmıştım ama series s çok kaliteli gelmiyor bana

Abi konsol tayfası da bi' tutturmuş Gamepass diye, yeter artık, sanki Gamepass'i herkes beğeniyor da babanızın firması gibi savunuyorsunuz. Bana göre Xbox'ın öne çıkan özelliği fiyat/performans olması. PlayStation hem kol bakımından hem özel oyunlar bakımından öne geçebiliyor, hangisi sizin için önemliyse. Ha şahsen konsol alsam muhtemelen Xbox alırdım, oyun fiyatlarının ve konsolun ucuzluğu sebebiyle.

Abi konsol tayfası da bi' tutturmuş Gamepass diye, yeter artık, sanki Gamepass'i herkes beğeniyor da babanızın firması gibi savunuyorsunuz. Bana göre Xbox'ın öne çıkan özelliği fiyat/performans olması. PlayStation hem kol bakımından hem özel oyunlar bakımından öne geçebiliyor, hangisi sizin için önemliyse. Ha şahsen konsol alsam muhtemelen Xbox alırdım, oyun fiyatlarının ve konsolun ucuzluğu sebebiyle.
Evet gamepass var ama ben gene oyun alıyorum elden ring olsun cod mw2 olsun gamepass bence boş oyunlara sahip

Geri
Yukarı