Xbox Series X almakta kararsız olmak

slayerdutch

Hectopat
Makaleler
8
Yer
Beşiktaş/İstanbul
Selamlar. Ben aylar öncesinde Xbox Series X alacağımı söylemiştim. Sonraki hafta gelecek ama benim büyük bir kaygım var. Oyun olarak ne alacağım? Fiyatlar aldı başını gidiyor. Ben böyle bir ekonomide nasıl oyun alayım? Xbox Series X geldiğinde hayal kırıklığına uğramak istemiyorum. Xbox Game Pass'e de güvenemiyorum. Bana biraz akıl verin cidden. Canım sıkıldı bu durumdan.

Xbox Game Pass'te birsürü oyun mevcut. Kütüphaneden bakabilirsiniz. Çoğu oyunun fiyatı dediğiniz gibi pahalı ama indirime girince uyguna alınıyor. Game Pass'e güvenebilirsiniz sıkıntı çıkmıyor.

Bilgisayar (bilgisayar biraz daha ucuz diğerlerine göre) da alsanız PS4 de alsanız PS5 de Xbox da alsanız oyun fiyatları pahalı, 8 bin liraya sadece oyun oynamak için bir alet almak istiyorsanız Series X daha mantıklı.

Öncelikle televizyonunuz veya monitörünüz nedir? Düzgün bir televizyon vs. (4K olmalı bence yoksa almanın bir anlamı olmaz.) olmadan Series X almanın anlamı yok. CD takıntınız yoksa Series S'e yönelin derim.

Geriye dönük uyumlu oyunlar çok ucuza satılıyor ayrıca güzel bir istek listesi yaparsanız illa her hafta %30 üstünde indirimli bir oyun bulursunuz.

Son düzenleme:
15 Xbox Game studios + 8 Bethesda studios (toplamda 23 studios) yaptıkları oyunlar ilk günden Game Pass'te. Bir sürü firmayla anlaşıp çoğu oyunu ilk günden Game Pass'e getiriyorlar. Örneğin Back 4 Blood daha yeni çıktı oyun. Siz tereddüt yaşarken vallahi ben ilk günden hiçbir ek ücret ödemeden çatır çutur oynuyorum. Karar sizin tabii. PS alıp her oyuna 700-800 TL vereceğime Game Pass alıp rahatıma bakıyorum. Bu arada PS özel oyunları ile Xbox bir mi diyenler olacak. Bende adamlar 7.5 milyar dolar neden Bethesda'yı aldı sanıyorsunuz. Özel hikayeli oyun açığını kapatmak için derim.

Yeni konular

Geri
Yukarı