Xbox Series X, Arctis 7 Wireless 2019 ile uyumlu mu?

Kablolu olarak kullanabilirsiniz, kablosuz olarak daha kullanamıyorsunuz. Belki Firmware güncellemesi ile gelir desteği, ancak yok diyorlar şimdilik. Konsola day One güncellemesi ile gelebilir. Hayırlı olsun bu arada.

Kablolu olarak da kullanabiliyorsunuz, jak ile kontrolcüye takıp kullanabilirsiniz. Kablosuz, ne yazık ki.
Belki ileride Firmware güncellemesiyle destek gelir, daha konuşmak için erken.

Şey okudum da kablolu olarak kullanabiliyormuşuz fakat bazı özellikleri kullanamıyormuşuz bana 7.1 kullanamıyacağım gibi geldi siz ne düşünüyorsunuz.

Kablolu modda 7.1 kullanabilirsiniz bence, bana öyle geldi.

Neyse ya olmadı kulaklık takmam yardımlarınız için teşekkür ederim arkadaşlar.
Ha bu arada kargom geldiğinde denerim ve sizinle paylaşırım belki başka bir arkadaşında benim gibi sorusu vardır onları da düşünmek lazım.

Peki Series X için en izi kulaklık hangisi olur? Arctis 9x çok iyi diye okudum. Başka markadan da iyiler var mı uygun olan ve DTS uyumlu olan?

Peki series X için en izi kulaklık hangisi olur? Arctis 9X çok iyi diye okudum. Başka markadan da iyiler var mı uygun olan ve DTS uyumlu olan?

Hocam düşünmedem SteelSeries'i al evet pahalı ama cidden çok hak ediyor.
Neyse ya olmadı kulaklık takmam yardımlarınız için teşekkür ederim arkadaşlar.
Ha bu arada kargom geldiğinde denerim ve sizinle paylaşırım belki başka bir arkadaşında benim gibi sorusu vardır onları da düşünmek lazım.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı