Xbox Series X FIFA 22 CD'si nasıl bulunur?

The Rfue

Hectopat
Daha fazla  
İnternetteki çoğu alışveriş sitesine baktım fakat hiçbirinde Series X için FIFA 22 veya NBA 2K22 için CD bulamadım. Yabancı alışveriş sitelerinde ise dolarla satış yapıldığı için fiyatı bayağı bir pahalı oluyor. CD almak istememin sebebi ise internetimiz yavaş olduğundan oyunu CD ile kurup internet harcamak istemiyorum.

İnternetteki çoğu alışveriş sitesine baktım fakat hiçbirinde Series X için FIFA 22 veya NBA 2K22 için CD bulamadım. Yabancı alışveriş sitelerinde ise dolarla satış yapıldığı için fiyatı bayağı bir pahalı oluyor. CD almak istememin sebebi ise internetimiz yavaş olduğundan oyunu CD ile kurup internet harcamak istemiyorum.
Oyunu her halükarda güncellemek zorundasın online oynayabilmek için. Bence mantıksız.

Yakında teklonoloji mağazaları satar diye düşünüyorum. Dijital konsolların artması nedeniyle fazla önemsemiyor olabilirler.

Bence önemsemiyor olsalar tüm konsolları All-Digital satarlar.
Yakındır zaten hocam. One S ile Dijital Editon macerası başladı. Eskiden raflarda görürdük. Şimdi ise arıyoruz.

Gelecek Xbox nesliyle belki CD olan sürümleri iptal edebilirler. Ama Series sürümünde de halen var.
Aynen hocam. Ben bu nesili son olarak düşünüyorum. X modeline koydular. Bir sonraki nesil için ise hepten bırakırlar. PS de dahil.

Yeni konular

Geri
Yukarı