Xbox Series X Fiyatı: 8299 TL

Xbox Game Pass, EA Games paketi gelmeden içi boş bir paket bence. Oyunların büyük çoğunluğu bağımsız oyunlar. Eğer EA Games gelirse ve 2021'de gümrük vergisi kalkarsa kesinlikle alınması gerekir (Bir de dolar aynı kalırsa tabi. Gerçi dolar yükselirse PC, konsol filan hiçbirini alamayız ama neyse)

En az 120 saat Konsol Cafe deneyimi olan biri olarak söylüyorum ki PS kontrolcüleri aka dualshock daha rahat ve elverişli bence.
Zevkler ve renkler tartışılmaz ancak Xbox mühendislerinin yüksek ihtimal bir sürü zaman harcayarak tasarladıkları harcadıkları gamepad'e ''dangalak kontrolcüleri'' demeniz yanlış.

En az 120 saat Konsol Cafe deneyimi olan biri olarak söylüyorum ki PS kontrolcüleri aka dualshock daha rahat ve elverişli bence.
Zaten hocam tasarıma baktıkça anlıyorsunuz zaten, Xbox kontrolcüsü beni pek etkilemiyor birşey de vaat etmiyor. DualSense'in özelliklerine bakın birde Series X kontrolcüsüne. Bu benim için PS alma sebebi.

Zevkler ve renkler tartışılmaz ancak Xbox mühendislerinin yüksek ihtimal bir sürü zaman harcayarak tasarladıkları harcadıkları gamepad'e ''dangalak kontrolcüleri'' demeniz yanlış.
xbox-controller-vs-ps4-controller.jpg

Yeni konular

Geri
Yukarı