Xbox Series X için 7500 TL TV önerisi

jouthegunter

Kilopat
Daha fazla  
Malum PC fiyatlarının artmasıyla Xbox Series X almaya karar vermiş olup onun yanına bir de güzel bir 4K televizyon almak istiyorum 7500 TL bütçeye alabileceğim en iyi performans verecek televizyonu önerirseniz sevinirim benim seçimlerim bunlar;

Philips 58PUS850
Sony KD-55XH8196
Samsung 55Q60t

Bunlar hakkında fikir verebilir ya da bütçeye göre farklı bir öneride bulunabilirsiniz, teşekkürler. ☺️

3 metre uzaklıktan bakacağım çok büyük gelmez mi 58" bir de 50Hz sanırım bu Xbox Series X alıyorum yakışmaz ona da 50Hz bir de HDMI 2.1 girişli değil sanırım.

Hocam 1.si 144 Hz TV yok 2.si sizin aklınızda olan TV'lerde de HDMI 2.1 girişi yok 3.sü uzaklık metrenizi söyleseydiniz böyle bir öneri yapmazdım. Yener hocamın önerdiği modele bakabilirsiniz.

Buna bakabilirsiniz hocam. Gerçek 100 Hz ve HDR, HDMI 2.1 var.

Hocam 1.si 144 Hz TV yok 2.si sizin aklınızda olan TV'lerde de HDMI 2.1 girişi yok 3.sü uzaklık metrenizi söyleseydiniz böyle bir öneri yapmazdım.
Buna bakabilirsiniz hocam. Gerçek 100 Hz ve HDR, HDMI 2.1 var.
lgnin bu modelini görmüştüm fakat 1 tane usb girişi var ben klayve mouse takmayı düşünüyorum mehmet hocam ben de zaten onu sordum size 3 metre için büyük mü değil mi yada 2.1 girişi olmaması sorun yaratır mı çünkü xbox series x in kablosu hdmi 2.1

Hocam, 3 adet USB girişi var gözüküyor.

Konsol için sıkıntı olmaz hocam.

Geri
Yukarı