Xbox Series X için televizyon mu monitör mü?

LaColds

Decapat
Merhaba arkadaşlar ben Xbox Series X almayı düşünüyorum bizim 2 tane televizyonumuz var eğer Xbox alırsam 1 tanesini ben kullanacağım sizce televizyondan mı oynayayım yoksa 4K monitör mü alayım? Eğer televizyondan oynarsam direksiyon seti alacağım.

Not: Televizyon 1080p.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar ben Xbox Series X almayı düşünüyorum bizim 2 tane televizyonumuz var eğer Xbox alırsam 1 tanesini ben kullanacağım sizce televizyondan mı oynayayım yoksa 4K monitör mü alayım? Eğer televizyondan oynarsam direksiyon seti alacağım.

4K alırsanız hakkını verirsiniz. Şöyle bir durum var bu konsolları televizyondan oynamak ayrı bir haz.

Son düzenleme:

Online fps oynamak isterseniz Tvde bir tık gecikme olabilir.Onun dışında size kalmış.Koltukta yatarak oynamak istiyorsanız kesinlikle tv bence.Hem multi hem hikayeli diyorsanız bence monitör kullanın,üzmesin.

Yeni konular

Geri
Yukarı