Xbox Series X vs laptop

doktorzx2

Hectopat
Daha fazla  
Herkese iyi forumlar. 9. sınıf öğrencisiyim bir yarışmadan laptop geldi. Özellikleri: i5 8250u işlemci, MX150 ekran kartı 1 TB hafızası ve 8 GB RAM var. Yurtta kalacağım yaz ayında ve 15 tatilde evde olacağım.( tabii okullar açılınca). Laptopta Valorant CS tarzı oyunlar oynayabilirim ama Xbox'ta çok sevdiğim ama hiç oynayamadığım Forza serisi var laptopu yurtta da oynayabilirim. Xbox ise yurtta oynayabileceğimi düşünmüyorum. TV yok yurtta ama eski laptoplar var acaba laptoplari arada Xbox oynamak için monitör gibi kullanabilir miyim? Bir de laptopu satıp Xbox Series X mi alayım yoksa hiç satmadan laptopu kullanayım mı?

Bilgisayar hep lazım olur bu yüzden laptopu tutmanı tavsiye ederim. Eğer küçük, taşınabilir monitörlerden alırsanız, çok daha rahat edersiniz gibi geliyor bana.

Xbox'ı yurttaki eski laptoplarda kullanmak için capture card alabilirsin.
Maalesef pek izin vereceklerini zannetmiyorum.
Bilgisayar hep lazım olur bu yüzden laptopu tutmanı tavsiye ederim. Eğer küçük, taşınabilir monitörlerden alırsanız, çok daha rahat edersiniz gibi geliyor bana.

Aslında okulda bilgisayar odası var. Yine de laptop gerekir mi sizce?
Hocam pc bir gereklilik hele de ogrenciyseniz, satmamanizda fayda var.
Hocam okulda bilgisayar odası var zaten yine de lazım olur mu sizce ?
Bildiğiniz bir model var mı ?

Eger ihtiyac duymam basimin caresine bakabilirim diyorsaniz xbox deneyimlemek guzel olur, 4k sahane grafikler ve 100 den fazla oyun var game pass kutuphanesinde tavsiye ederim.

Maalesef pek izin vereceklerini zannetmiyorum.

Aslında okulda bilgisayar odası var. Yine de laptop gerekir mi sizce?

Hocam okulda bilgisayar odası var zaten yine de lazım olur mu sizce ?

Bildiğiniz bir model var mı ?
Okulun verdiği laptopu kullanacak olursan kişisel bilgisayarın olmayacak değil mi? Bence bu dönemde kişisel bilgisayar şart, e tabii telefon ile her şeyi halleden tayfadansan başka...

Okulun verdiği laptopu kullanacak olursan kişisel bilgisayarın olmayacak değil mi? Bence bu dönemde kişisel bilgisayar şart, e tabii telefon ile her şeyi halleden tayfadansan başka...
Yani hem yurtta hem okulda var PC sıkıntı değil ama gece arkadaşlarla valo atamam tabi ki 😂
Eger ihtiyac duymam basimin caresine bakabilirim diyorsaniz xbox deneyimlemek guzel olur, 4k sahane grafikler ve 100 den fazla oyun var game pass kutuphanesinde tavsiye ederim.
Yani idare edebilirim aslında ama okul sezonu sap gibi kalmak korkutuyor beni .

Geri
Yukarı