Xbox Series X vs. Series S

Bilgisayar toplarım demişsin. Ben olsam Series S alır bilgisayar toplayana kadar oynardım zaten bence hem Series X hem yüksek bütçeli PC aynı anda saçma olur. Series s al bilgisayar alana kadar seni tutsun.
Çok teşekkürler değerli cevabınız için. Benim de içimden böyle yapmak geçiyor. Diğer arkadaşlarımın da görüşlerini değerlendireceğim.

Tamamdır. Çok sağ olun arkadaşlar, çok soru soruyorum kusura bakmayın. 2K 120 Fps vaadi verdikleri konsol cidden 3-4 senede sadece 30 fps oyun oynatabilecek duruma düşer mi?
Onlar yalan dolan. XB X için 120 FPS durumu geçerli ama öyle bir oyun da hiç gelmeyecek. Satış taktikleri her zamanki gibi. Ancak basit oyunları oynatabilir. Diğer sağlam oyunları 60 FPS oynatsın, öpüp başına koysunlar :) Daha konsol çıkmadan biz 120 FPS desteği vereceğiz fakat gerisi oyun yapımcılarına bağlı diyerek kıvırmışlardı.

Anlamadım?

Hocam 2K 120 FPS Indie oyunlar için geçerli. AAA oyunlarda imkansız.
Onlar yalan dolan. XB X için 120 FPS durumu geçerli ama öyle bir oyun da hiç gelmeyecek. Satış taktikleri her zamanki gibi. Ancak basit oyunları oynatabilir. Diğer sağlam oyunları 60 FPS oynatsın, öpüp başına koysunlar :) Daha konsol çıkmadan biz 120 FPS desteği vereceğiz fakat gerisi oyun yapımcılarına bağlı diyerek kıvırmışlardı.
Vay be Microsoft'a bak sen 😄 Değerli vaktinizi ayırdığınız için her birinize çok teşekkür ediyorum. Var olun. 🙏

Benim böyle bir yorumum yok. Bildirim geldi.
IMG_20210621_020805.jpg

Yeni konular

Geri
Yukarı