Xbox Series X vs Xbox Series S

Fark etmişlerdir tabii ama çalışmasına bir etki etmez deyip geçmişlerdir ya da test ürünü olabilir kanıt olarak da attığım video ya bir baksaydınız keşke söyleniyor orada.

İki tane adam konuşuyor resmi bir şey yok videoda. Sıcaklıkda kaç derece olabilirki? 70 dereceyi geçmez herhalde. Konsollar ilk defa bu kadar güç gördü.

Önerileriniz için teşekkürler fakat zaten evimde 1050 Ti Monster laptop ve 1070 16 GB RAM toplama kasa var ama ben konsol meraklısıyım 10yaşımdan beri konsol kullanıyorum yani aynı oyunlar PC'de olsa bile gidip o Xbox'u alırım. Ve arkadaşlar bir şey daha soracağım şimdi bizim Vestel bayiliği var ben Xbox Series X için 4K bir TV getirsem monitörle aynı performansı alır mıyım ne önerirsiniz sizce.
knk çoğu oyun 60 fps oluyor ve sabitlemeye çalışıyor yani çok kötü değil eğer bi farklılık olsun diyosan bütçende yetiyorsa x al bence

Önerileriniz için teşekkürler fakat zaten evimde 1050 Ti Monster laptop ve 1070 16 GB RAM toplama kasa var ama ben konsol meraklısıyım 10yaşımdan beri konsol kullanıyorum yani aynı oyunlar PC'de olsa bile gidip o Xbox'u alırım. Ve arkadaşlar bir şey daha soracağım şimdi bizim Vestel bayiliği var ben Xbox Series X için 4K bir TV getirsem monitörle aynı performansı alır mıyım ne önerirsiniz sizce.
Ps 5 digital edition alabilirsin. Bütçen varsa, tabiki de Xbox Series X veya Playsation 5 alabilirsin.

Geri
Yukarı