Xbox Series X vs Xbox Series S

TRHAMSTEr

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar şu an ve geleceğe bakarak sizce Xbox Series X mi alınmalı yoksa Xbox Series S mi? Son çıkan oyunlardan dolayı bir korkum var. 900p'de 60 FPS oynatan oyunlar var. Ben 1080p 60 FPS oyun oynamak istiyorum. Ne yapmam lazım? Biraz da kuşkuluyum. Bütçe bayağı da kısıtlı. One X alacağız desek hem 60 FPS yok hem de eski nesil. Bir süre sonra destek kesilecek sizce ne yapılmalı?

Arkadaşlar şu an ve geleceğe bakarak sizce Xbox Series X mi alınmalı yoksa Xbox Series S mi? Son çıkan oyunlardan dolayı bir korkum var. 900p'de 60 FPS oynatan oyunlar var. Ben 1080p 60 FPS oyun oynamak istiyorum. Ne yapmam lazım? Biraz da kuşkuluyum. Bütçe bayağı da kısıtlı. One X alacağız desek hem 60 FPS yok hem de eski nesil. Bir süre sonra destek kesilecek sizce ne yapılmalı?
İstediğin 1080 p oyunsa, onları alacağına hazır bir sitem al 10 k ya filan. Çok daha iyi bence kardeşim..

Rahat 60 FPS için Series X'i tercih etmelisin. Çok uzak değil Series S yeni çıkacak oyunları 30'a kilitlemeye başlar ki şu anda çok oyun var 30'da çalışan zaten.

Series S gerçekten çok güçsüz bir cihaz. Microsoft yapımcıları zorlamasa uğraşmayacaklar Series S'e oyun geliştirmekle. Cihazın gücünün yetmemesinden şikayetçiler. Bence Series X alın.

Series X'e verilecek para ile hepsini dizersin, konu aç patlatalım hatta :)
Fakat Series S parası ile olmaz.
Nasıl bir konu adayım bilgisayar hakkında mı peki series x fiyatına mükkemel bir fiyat performans sistemi toplanabilir mi sadece kasa değil kılavye mouse monitör falan dahil yani
En az bir konsol ömrü kadar dayanabilecek bir pc var mı veya toplanabilir mi

Nasıl bir konu adayım bilgisayar hakkında mı peki Series X fiyatına mükkemel bir fiyat performans sistemi toplanabilir mi sadece kasa değil klavye mouse monitör falan dahil yani.
En az bir konsol ömrü kadar dayanabilecek bir PC var mı veya toplanabilir mi?

Hocam Series X 17-18 civarında:
Sistem:
Bu sistemi Ryzen 5 5600 ile özelleştirip alacaksınız: 13.900 TL.
Monitör:3.500 TL.
Şu anda toplam, 17.400 yaptı.
600 TL ile çok rahat giriş orta düzey mouse klavye kulaklık dizilir. En kôtü klavyeyi dandik bir şey alıp, mouse ve kulaklığa yer açarsanız.
Hiç dusunmeden bu dediklerimi yapabilirsiniz, konsol pişmanlıktır.(yaşandı)
Not: PS5 alanlara bir şey demem cunku o adamlarda oyun var fakat Microsoft oyunlari zaten PC'de var( toplasan topu topu sağlam 3-4 oyunu var zaten, adamlarda dunyadaki sayili studyolara sahipler oyun yapmiyorlar) bu yuzden Series X almak saçma gerçekten.
Not 2: RX 6650 XT 1080p canavarıdır ve Xbox'da yaşayacağın Gaming havasını PC 5'e katlar 2'ye böler. Yemişim 2K'sını 4K'sını. Ben 7 senedir Xbox One S sahibiyim hocam bu arada gayet objektif ve yasantilarimdan yorum yapiyorum. Zamaninda biz de 4K 2K bilmem ne diye aldik simdi camur, les doku ayarlari ile Apex oynamaya calisiyoruz.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı