Xbox Series X'in Fiyatı Belli Oldu

Konsol alınacaksa kesinlikle Xbox alınmalı diye düşünüyorum artık. Bunun sebebi Xbox fanı olduğum için değil, Türk oyuncusuna daha fazla hitabet ettiği için diyorum.

EA ile yaptıkları anlaşma ile EA Play artık Gamepass içinde; evet PC sürümü içinde geçerli.

Fiyatı 300 ve 500 dolar olan 2 modeli var. Bunları sırasıyla, aylık 25 veya 35 dolara sahip olabiliyorsunuz. Hemde içinde 2 yıllık Gamepass Ultimate ile.

Peki Gamepass Ultimate ne?
İçinde EA Play, tüm Microsoft Exclusive oyunları, telefonda oyun oynayabileceğiniz xCloud ve PC Gamepass.

Yazdıklarım bir PS oyununa 500 lira verilen ülke için muazzam iyi şeyler. Alınacaksa iki kere düşünmeye gerek yok. Orada bir Xbox var.

Konsol alınacaksa kesinlikle Xbox alınmalı diye düşünüyorum artık. Bunun sebebi Xbox fanı olduğum için değil, Türk oyuncusuna daha fazla hitabet ettiği için diyorum.

EA ile yaptıkları anlaşma ile EA Play artık Gamepass içinde; evet PC sürümü içinde geçerli.

Fiyatı 300 ve 500 dolar olan 2 modeli var. Bunları sırasıyla, aylık 25 veya 35 dolara sahip olabiliyorsunuz. Hemde içinde 2 yıllık Gamepass Ultimate ile.

Peki Gamepass Ultimate ne?
İçinde EA Play, tüm Microsoft Exclusive oyunları, telefonda oyun oynayabileceğiniz xCloud ve PC Gamepass.

Yazdıklarım bir PS oyununa 500 lira verilen ülke için muazzam iyi şeyler. Alınacaksa iki kere düşünmeye gerek yok. Orada bir Xbox var.
Sony'nin Exclusive oyunları aşırı sağlam. Bu oyunlardan kimse mahrum kalmak istemez.

500 TL çıktığı an. Xbox'da 30 TL. Tabi oyun zevki tartışılmaz.

Xbox'da 30 TL ama şöyle örnek veriyim ben 6 ay Xbox kullandım 1 ay önce sattım cihazı Gamepass sistemi çok güzel bir sistem fakat içindeki oyunlar öyle ahım şahım oyunlar değil oyunların çoğu çöp içlerinde iyi olan tek tük var ben mesela FIFA'yı bıraktıktan sonra sıkıldıgım için satmıştım cihazı çünkü oynayacak beni içine çekecek düzgün oyun bulamamıştım Gamepass'da dediğim gibi iyi oyunlar var ama tek tük.

Geri
Yukarı