Çözüldü Xbox sunucu bağlantısı engellendi hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ztKK99

Hectopat
Makaleler
2
Sorun Forza Horizon 4'de Online'a girememem ile başladı. İşe ilk olarak RX570 ekran kartımın sürücüsünü güncelleyerek başladım (20.7.2). Online'a yine giremedim. Bu sefer farklı yollar denedim ve teredo hatası aldığımı fark ettim. Teredeo hatasını çözünce bu sefer Xbox sunucu bağlantısı engellendi hatası aldım.
Ekran Alıntısıgghjghjghjh.PNG

Tererdo hatasını çözerken referans aldığım arkadaşla aramızda bir fark vardı o da buydu.
Benim:
Ekran Alıntısısdsdsd.PNG

Videodaki çocuğun:
Ekran Alıntısıasassdadasda.PNG

Sizce sorunum bunla alakalı mı yoksa başka çözüm yolları da var mı?

Çözüm
Umarım sorunu çözersiniz. Ben sadece bügün sorun yaşadım ama ben de oyun içinde çevrimiçi butonu kapalı direkt.

Toredo veya oturuma bağlanamama sorununu birkaç arkadaşım yaşıyor bayadır. Bazılarında o cmd çözümü işe yaradı bazıları hala çözemedi. O yüzden merakla takipteyim konuyu.
Sorun Windows Defender kaynaklıymış. Bende kapalıydı açınca düzeldi.
2 hatadır aynı sorun var.
Umarım sorunu çözersiniz. Ben sadece bügün sorun yaşadım ama ben de oyun içinde çevrimiçi butonu kapalı direkt.

Toredo veya oturuma bağlanamama sorununu birkaç arkadaşım yaşıyor bayadır. Bazılarında o cmd çözümü işe yaradı bazıları hala çözemedi. O yüzden merakla takipteyim konuyu.

Sorun Windows Defender kaynaklıymış. Bende kapalıydı açınca düzeldi.

Çözüm

Geri
Yukarı