Çözüldü Xbox “Teredo uygun bulunamadı” hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Yusufhecnopat

Hectopat
1665089581808.png

Merhaba arkadaşlar, Forza Horizon 4 oynuyorum ama Online bağlanamıyorum. Neden olabilir acaba?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şu videoyu da izledim yapmama rağmen yine böyle. Silip tekrar mı yüklemem lazım? @Yener K. ve şu an tekrar indiriyorum ama inerken sarı iniyor neden olabilir?

1665089883880.png

1665090188925.png
@Bora Dere @Umut Nas @Hououin Kyouma @408157

Son düzenleme:
Sorunu buldum. Başka Xbox hesabına geçince düzeliyor ama bütün arabalar falan, hepsi gidecek. Başka bir çare bulamadım. Oradaki sarı şey düzeldi artık yeşil ama burası hâlâ böyle belki o da düzeli royuna girince.

1665092320316.png

Yine aynı hata nasıl çözebilirim bilen var mı acaba?

1665154367408.png

Modoretör bey bulunmadı cevapı hâlâ devam ediyor sıkıntı çözüldü atmazsanız sevinirim.

@Yunus Emre Gürbüz @Yener K.

Son düzenleme:
Windows güncel mi? Güncelledikten sonra şunu tekrar yapın. Yine geçmezse düzelt butonunu deneyin videodaki işlemi yaptıktan sonra.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Nasıl gunceleyebilirim ya da guncelmmi değil mi nereden bakabilirim?

Windows güncel mi? Güncelledikten sonra şunu tekrar yapın. Yine geçmezse düzelt butonunu deneyin videodaki işlemi yaptıktan sonra.

Windows arama yerine "güncelleme" yazıp güncelleştirmeleri denetle yazısına tıklayın.

Tamamdır şu an disaridayim eve gidince yazarim.

1665233087098.png

Her şeyi yapmama rağmen yine aynı hatayı alıyorum hocam bilgisayarımı sıfırlasam düzelir mi sizce. @Yunus Emre Gürbüz

Son düzenleme:
Son düzenleme:
Çözüm

Geri
Yukarı