Xbox Türkiye İçin Yeni Fiyatlandırmaya Gitti

masterhaşhaşi

Kilopat
Daha fazla  
Akadaşlar Xbox Türkiye'de çevrimiçi servislerinin fiyatını %60'a kadar düşürdü. Hayırlı olsun.
-Yıllık Xbox Live Gold, 439 TL’den 179,99 TL’ye düşecek. Aylığı 59'dan 30'a düştü.
-Xbox Game Pass, aylık ücreti 59 TL’den 29,99 TL’ye inecek. Bilgisayar sürümünün aylık fiyatı 28,99 TL’den 14,99 TL’ye indirildi.
Artık korsan oyun oynamaya gerek kalmadı bir çoğu için. Alın 15 liraya oynayın çatır çutur.
Edit: 15/9/2019 tarihinde fiyatlar güncellenecek. @SypeR .

Son düzenleme:
1566591413505.png

Ben şu fiyatlandırmayı anlamadım yahu, tek amacım bir ay falan ucuza Forza Horizon 4 oynamak. Yardımcı olabilir misiniz ?

Eki Görüntüle 430789
Ben şu fiyatlandırmayı anlamadım yahu, tek amacım bir ay falan ucuza Forza Horizon 4 oynamak. Yardımcı olabilir misiniz ?
11.80 olan fiyat daha önceden Game Pass Ultimate almamış olanlara özel 2 aylık kampanya fiyatı. Yani daha önce Ultimate sürümü kullanmadıysanız 2 aylık Game Pass Ultimate sürümünü 11.80₺'ye alabilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı