Xbox Uygulaması Oyun Performansı Göstergesi Sunuyor

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
Xbox Uygulaması Oyun Performansı Göstergesi

Microsoft, Xbox PC uygulamasına oyuncular için kullanışlı yeni bir özellik ekliyor. Şirket tarafından Xbox uygulaması için Aralık ayından bu yana test edilen oyun performansı göstergesi artık tüm kullanıcılara sunulmaya başlıyor. Xbox Deneyimleri Kıdemli Ürün Müdürü Tila Nguyen, Xbox blogunda “Uygulama, oyunun ne kadar iyi çalışmasını beklediğimize dair bir tahmin göstermek için sizinkine benzer özelliklere sahip PC’lerdeki […]

Devamı: Xbox Uygulaması Oyun Performansı Göstergesi Sunuyor
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Xbox Oyun Çubuğu'ndan farkı nedir?
Oyun sistem gereksinimlerini şimdi gösterecek olması da ne kadar güzel bir hamle.

Xbox uygulamasını Allah bildigi gibi yapsin silmek icin Regedit'ten siliyorsun resmen zorla koymuşlar FPS düşürmekten başka halta yaramıyor ilk defa Windows 7'den 10'a geçtiğimde kanser olmuştum otomatik olarak video kaydı açıyor 50 FPS oynayacağım oyunu sayesinde 20 FPS oynuyordum Windows'un zorla uygulama dayatmasından nefret ediyorum.

Xbox uygulamasını Allah bildigi gibi yapsin silmek icin Regedit'ten siliyorsun resmen zorla koymuşlar FPS düşürmekten başka halta yaramıyor ilk defa Windows 7'den 10'a geçtiğimde kanser olmuştum otomatik olarak video kaydı açıyor 50 FPS oynayacağım oyunu sayesinde 20 FPS oynuyordum Windows'un zorla uygulama dayatmasından nefret ediyorum.
Siz uygulamayı Regedit'ten sildiniz mi?

Xbox Oyun Çubuğu'nun performansa bir etkisi var. Ben de rahatsızım. Siz Xbox'un platformundaki oyunları oynamıyor musunuz?
Ben genellikle explorer.exe'yi kapatarak geçici çözüm ediniyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Xbox Oyun Çubuğu'nun performansa bir etkisi var. Ben de rahatsızım. Siz Xbox'un platformundaki oyunları oynamıyor musunuz?
Ben genellikle explorer.exe'yi kapatarak geçici çözüm ediniyorum.

Hayır Xbox oyunları ile ilgilenmiyor tek o olsa iyi o kadar gereksiz program var ki RAM yiyen adamlar Candy Crush yüklemişler ya Candy Crush'ı kim oynayacak bilgisayarda. 🙂
Tavsiyem Regedit üzerinden kapatmanız YouTube'da videoları var.

Geri
Yukarı