Xbox vs PC

Ataking

Picopat
Bu yıl iyi bir lise kazanırsam Xbox Series S veya toplama PC almak istiyorum. Ama hangisini alacağıma karar veremedim. Xbox alırsam sanırım yurt dışından gelecek ve 3000 TL gibi uygun bir fiyata denk geliyor. PC toplarsam 4000-4500 TL'ye kadar genişleyebilir fiyatlar. Oynadığım oyunlar genelde futbol, Battle Royale ve açık dünya(gta, rdr) oyunları.
Not 1: Buraya konu yazmak yerine sınava hazırlan demeyin hazırlanmasam hedefim olmaz.😀
Not 2: PC de her işini yaparsın diyen kesin çıkar işlerimi yapacağım bir pc'm var sadece oyun performansı çok kötü.

em1rrr

Centipat
Makaleler
1
Yer
Joel'un yanı.
4500 TL'ye Xbox oynadığı oyunları açacak PC yoktur galiba. Xbox güçlü mü bilmiyorum ama güçlüdür herhalde.

Yer
O'nun peşinde
Bu yıl iyi bir lise kazanırsam Xbox Series S veya toplama PC almak istiyorum. Ama hangisini alacağıma karar veremedim. Xbox alırsam sanırım yurt dışından gelecek ve 3000 TL gibi uygun bir fiyata denk geliyor. PC toplarsam 4000-4500 TL'ye kadar genişleyebilir fiyatlar. Oynadığım oyunlar genelde futbol, Battle Royale ve açık dünya(gta, rdr) oyunları.
Not 1: Buraya konu yazmak yerine sınava hazırlan demeyin hazırlanmasam hedefim olmaz.😀
Not 2: PC de her işini yaparsın diyen kesin çıkar işlerimi yapacağım bir pc'm var sadece oyun performansı çok kötü.
PC'in varsa XBOX al.

Yer
Faik Şahan ile Erciyese çıkmak için 18'i bekliyor.

Hocam CS:GO LoL Valorant gibi oyunlar oynamıyorsanız konsol mantıklı gibi kalan 1000 TL ile sisteminizi yükseltin belki ileride oynamak istersiniz.

ProtonV

Centipat
Yer
Mars'da Roket Tamir Ediyor
Hocam bu fiyata en iyi performans verebilecek cihaz kesinlikle Xbox Series S. İsterseniz bu bütçeyle PC'ye upgrade de yapabilirsiniz. Karar sizin.

DyaLto

Picopat
Sadece oyun ise Xbox, ama diyorsanız ki ben iyi para vereyim hem işlerimi yapayım hem oyun oynayım, Pc.

Yeni konular

Yukarı