Xbox vs PS

Akbaba İsmet

Hectopat
Makaleler
2
Merhaba, bilenleriniz vardır; ben uzun zamandır 8000 lira bütçeye bilgisayar toplamaya çalışıyorum fakat anladım ki bu bütçeye alınacak sistem bana oyun keyfi yaşatmaz. Bu yüzden oyun konsolu alacağım ve aklımda bazı sorular var.

Xbox mu almalıyım PS mı?

Game Pass mi daha iyi yoksa PS Plus extra mı?

En fazla 6000 lira ayırabilirim, bu bütçeyle sağlam konsollar alınır mı?

Xbox seris s sizin için üretilmiş. PS Plus, Xbox Game Pass'e yakın değil.

Cidden gözüme hoş geldi fakat 3 aya fiyatlar ne olur sizce, üzer mi beni.

Cihaz üzmez fakat ülke şartları malum size fiyat için kesin bir şey söylemem fakat yaşadığım süre boyunca şunu fark ettim;her şey yarından daha ucuz.

Dostum bunlar sahane oyunlarda adamin bütçe sikintili. Xbox Series S ve Game Pass çocuk icin bicilmis bir kaftan. Maddiyat olarak uzmez boylece daha cok keyif alir.

Haklısın. Yazıyı eksik yazmışım benim hatam. Ekstra olarak oyunlara da verecek param olsaydı PS alırdım. Yoksa Xbox mantıklı.

PS Plus ile TLOU vs. oyunları oynayabilirsin fakat bunları oynadıktan sonrası şimdilik sıkıntı çünkü PS Plus'ta fazla oyun yok ki zaten PS Plus'ın gelişmesine en az 1,5 yıl var. Ben Xbox taraftarıyım çünkü hem Game Pass'in genişliği, ucuzluğu hem de son satın almış olduğu oyun yapımcılarından sonra birkaç sene içerisinde gelecek olan oyunlardan dolayı Xbox daha mantıklı geliyor. Starfield da yolda mesela. İlk günden oynarsınız.

Bu arada yeni PS Plus aylık 60 TL'di sanırım.

Geri
Yukarı