Xbox vs PS4

Serhat.48

Hectopat
Yer
Viseu
Daha fazla  
Meslek
Aşçı
Konsol almaya karar verdim fakat Xbox mı PS4 mü karar veremedim.
Xbox Series S almayı düşündüm Game Pass'i var ve onlarca oyunu barındırıyor.
PS4'ün oyunları pahalı geldi. Hangisini almalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer ortalama bir PC'niz varsa PS4, yoksa Series S.

Bende var ama kardeşimde laptop var o istediği için alacağım PC'si LoL'ü anca kaldırıyor.

Xbox Series S yeni nesildir. Xbox Series S'in satış fiyatlarında, Series S kalibresinde bir konsol satılmamaktadır.

Daha detaylı bilgi için @Painlower412 hocamın bağlantıdaki konusuna da bakabilirsin.

Peki bu HDD olayı nedir?
Benim evde USB3.0'lı 1TB Seagate taşınabilir HDD var o bu Xbox'a uyar mı takılı kalsa sürekli.

Bu Xbox gamepad i pilli galiba ona pil nasıl dayanır 30 saat kullanım süresi diyenler var.

Bende var ama kardeşimde laptop var o istediği için alacağım PC'si LoL'ü anca kaldırıyor.

Peki bu HDD olayı nedir?
Benim evde USB3.0'lı 1TB Seagate taşınabilir HDD var o bu Xbox'a uyar mı takılı kalsa sürekli.

Bu Xbox gamepad i pilli galiba ona pil nasıl dayanır 30 saat kullanım süresi diyenler var.

Ben kodak marka Pi kullanıyorum. Her gün ortalama 3 4 saat oyun oynarım piller yaklaşık 3 hafta dayanıyor.

Peki bu HDD olayı nedir?

Yeni nesil oyunlarda o HDD'yi kullanamazsınız. Üzerinde Xbox logosu olan SSD'ler var. Depolama alanını artırmak için onları kullanmak lazım.

Sizdeki HDD ile yapabileceğiniz şeyleri de belirteyim. Öncelikle eski nesil oyunları oynayabilirsiniz. Onun dışında yeni nesil oyunların yükleme dosyalarını da HDD diskte saklayıp, oynamak istediğiniz zaman HDD disk ile internetten inmesini beklemeden kurabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı