Xbox X oyun indirmiyor

Godthoth2021

Femtopat
Daha fazla  
Merhabalar, ismim Süleyman.

Forumda ve konsol dünyasında yeniyim. Şimdiden yardımcı olacak arkadaşlara teşekkürler.
Gelelim sorunuma:
Xbox X aldım kurdum, internete bağladım.

• Xbox Live: Tüm kutular ok ve yeşil.
  • Ağ bağlantıları: Bağlı / NAT açık.

İşte sorun burada başlıyor.
Oyun indirmeye çalışıyorum ücretsiz oyunlardan, denemek için ama indirme %0'da takılı kalıyor, ilerlemiyor.
Ama uygulama indirmek istediğimde sorunsuz indiriyor ve uygulamalar çalışıyor. Mesela şu an YouTube indirdim, canlı CNNTurk izliyorum. Donma, kasılma hiçbir sorun yok.

Ama oyun inmiyor. Bir yardım edebilecek var mı? Bu sorunun çözümü nedir?

Selamlar öncelikle hoş geldin konsol dünyasına. Bu sorun Xbox'ta sık yaşanan bir sorun. Biraz beklersen indirme başlar, ama başlamazsa cihazı kapat aç olmadı interneti kapat aç düzelir büyük ihtimalle.

Teşekkür ederim cevapladığın için, interneti kapatıp açmam mümkün değil çünkü bir alan ağı kullanıyorum. Kendime ait değil ama ben hep 5 dakika bekleyip başlamayınca kuyruktan iptal ediyordum. Cihazı kapatıp açıp kuyruğa ekleyip daha uzun süre bekleyeyim bakalım inecek mi?

Teşekkür ederim cevapladığın için, interneti kapatıp açmam mümkün değil çünkü bir alan ağı kullanıyorum. Kendime ait değil ama ben hep 5 dakika bekleyip başlamayınca kuyruktan iptal ediyordum. Cihazı kapatıp açıp kuyruğa ekleyip daha uzun süre bekleyeyim bakalım inecek mi?
İnşallah olur. Bu arada Xbox One X mi yoksa Series X mi merak ettim de.

Yeni konular

Geri
Yukarı